U Was to tam chyba najgoręcej
U mnie ożywcze 21 stopni
Doszły mnie słuchy, że za tydzień prezentujesz ForaListę?
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Gorąco nie, raczej duchota poburzowa.jollyroger72 pisze: pt lip 12, 2024 7:50 pm Cześć lady![]()
U Was to tam chyba najgoręcej![]()
U mnie ożywcze 21 stopni![]()
Doszły mnie słuchy, że za tydzień prezentujesz ForaListę?![]()


Maszynistów z PKP Cargo zwalniają, więc zastanów się

Minizlot to już od jutra, a w piątek w powiększonym składzielady pisze: pt lip 12, 2024 7:56 pm Za tydzień to bardzo prawdopodobnie o tej porze będzie się w Bieszczadach odbywał mini-zlocik Forumowiczów![]()
Dokładniekonwicki1980 pisze: pt lip 12, 2024 8:50 pm Minizlot to już od jutra, a w piątek w powiększonym składzie![]()




