Obawiam się o Josepha, chyba wyleciał ... W ogóle moje propozycje ostatnio dołują
Ale trzymam Cię za słowo (może Stonesi nie wylecieli
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Obawiam się o Josepha, chyba wyleciał ... W ogóle moje propozycje ostatnio dołują
Do czereśni to jeszcze troszkę, a napięcie niech no szybko opadnie.
Jak masz tak strzelać, to korona króla strzelców przed Tobą.lady pisze: pt sty 26, 2024 8:16 pm Obawiam się o Josepha, chyba wyleciał ... W ogóle moje propozycje ostatnio dołują![]()
Ale trzymam Cię za słowo (może Stonesi nie wylecieli).
Bruce o jeden głos mniej, ale Judasi nadal 4...czyku pisze: pt sty 26, 2024 8:11 pm Ktoś chyba nie zagłosował, skoro i Bruce i Judas polecieli ostro w dół.
Trochę strzelam, ale też patrzę na Wasze głosy i stąd troszkę przewiduję
Fajnie
Marian i Hela
To dla innej pani, potem jej jeszcze dorzucimy Alberta z braćmi.
A guzik prawda
To dobrze o NAS świadczylady pisze: pt sty 26, 2024 8:38 pm Może to smutne co napiszę, ale moim zdaniem jedna solówka Kingfisha na naszej ForaLiście zjada na śniadanie całą Poczekalnię w 357.
Muzycznie to my wymiatamy, szkoda tylko, że nigdzie nas nie słychać
Zgłaszam się, może za dwa tygodnie ?jollyroger72 pisze: pt sty 26, 2024 8:39 pm Poszukiwani
OCHOTNICY
do prezentacji
kolejnych
notowań
ForaListy![]()
Wstępnie rezerwuję termin
Houston to kiedyś Clyde Drexler to był zespół.lady pisze: pt sty 26, 2024 8:50 pm No, nie - zapomniałam, że jest Houston, trochę muzycznie spada jakość![]()
Ja przeżyję, ale lady?

Albo Whitney
A ja nie wiem, ten Podsiadło mnie wyjątkowo drażni
Prawie taki jak ten nocny polsko-tajwański.