Ależ siostro ma w bieli, to Ja do Twej pościeli
Alberta tam wpychać bym Ci się nie ośmielił. A ten co o kodeksie karnym pomyślał to z zazdrości myślał.
Podróż Alberta to nuta wprost do Naszego nie jego serca
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Ależ siostro ma w bieli, to Ja do Twej pościeli
Otóż to!
Chyba w kosmosie...

Pan Kleks i tam dotarł
O krainie Nibylandiigioconda2 pisze: pt sty 12, 2024 7:44 pm A nasz Albert może szczytować na szczycie Listy. Konwicki i ja coś o tym wiemy![]()

To chyba ulubiony numer nie-naszego prezydenta
Jego ulubiony to "Nie domykajmy drzwi".
To nie polityka a kabaret
Mało śmieszny zresztą.


Byłby jeszcze Popiór, tylko Bonamassa się wcisnął