Madison tak wysoko, choć jest tak krótko na ForaLiscie
Z tej czwórki najbardziej do gustu przypadła mi Anita i KSU.
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
No też się dziwię, że tylko pięć. Propozycji było mnóstwo, ale chęci mało?gioconda2 pisze: sob gru 30, 2023 9:08 pm Tylko 5 notowań?
Madison tak wysoko, choć jest tak krótko na ForaLiscie?
Z tej czwórki najbardziej do gustu przypadła mi Anita i KSU.
Po prostu nagrali świetną płytęjollyroger72 pisze: sob gru 30, 2023 9:38 pm Zupełnie nie rozumiem popularności nowych kawałków Rolling Stonesów
Panie Kazimierzu! Prosimy nie podpowiadać. Tym zestawieniem za dużo zdradzasz
Chyba tylko ktoś "z ulicy" nie wie, o co ka(j)man
Na przeszpiegi przyjechałeś
Dla mnie skopała to.
Odpaliłam i mi nóżka chodzi, że hej!
Te kwiatki w tym cieniu księżyca nawet mogą być ładne.gioconda2 pisze: sob gru 30, 2023 10:15 pm Oba utwory łączą się kwiatowo - księżycową stylistyką i naturalnie do siebie pasują:
Przecież wyszłamczarny119 pisze: sob gru 30, 2023 10:16 pm Siostro ma w bieli
wyjdź z tej pościeli
(...)
Bo podsumowania by my chcieli.