Plus Szampan. Czyli akurat klimatyczne tytuły.kajman pisze: pt wrz 22, 2023 5:28 pmTo chyba jej najgorszy utwór. W każdym razie czołówka najgorszych.
Do ostatniej propozycji nic nie mam, ale ogólnie zestaw nie był zbyt mocarny, trochę uderzył mnie (w pozytywnym sensie) cover Męskich Grani, a powtórka z siódmego cieszy, że awansowała.