Podobaż mi się Waści staropolski sznyt.TStudent pisze: pt mar 10, 2023 9:05 pm Cześć Wamże i czołemże. Nudnoż na liście tejże. Chociaż dwie nowości w ostatniejże piątce pralni, i powrót Ciemnegoż Petera.
Trzecia dziesiątkaż listy ni grzejeż, ni ziębiż.
A nawet troje.
Tyle to nawet ja im nie życzę.gioconda2 pisze: pt mar 10, 2023 10:18 pm O! Na DM głosuje aż 21 osób, to się teraz rozsiądzie na tronie na 100 tygodni
Przecież stuknęło im ledwie półrocze.gioconda2 pisze: pt mar 10, 2023 10:18 pm Cieszę się, że moje ulubione LP jeszcze na chodzie mimo sędziwego wieku
A wyniki raz przednie, a raz zadnie, czyli jak na większości list, w których biorę udział.
Najbardziej cieszy powrót FitS do Poczekalni, bo u mnie też wrócili do łask, a najbardziej smucą spadające Metalliki.
A wszystkim paniom oraz panom z okazji ich właśnie mijających świąt, życzę dużo zdrówka i nieodkrytych jeszcze przebojów.