Lista Przebojów z zaświatów #74
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
koniec głosowania
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
1. Deep Purple - CHILD IN TIME
2. Led Zeppelin - KASHMIR
3. King Crimson - EPITAPH
4. The Cranberries - ZOMBIE
5. INXS - NEVER TEAR US APART
6. Jon And Vangelis - I'LL FIND MY WAY HOME
7. Obywatel G.C. - TAK… TAK… TO JA
8. Maanam - SIE ŚCIEMNIA
9. Kansas - DOWN THE ROAD
10. Jeff Beck & Rod Stewart - PEOPLE GET READY
11. Def Leppard - LOVE BITES
12. Dusty Springfield - IN PRIVATE
13. Marek Jackowski - W ŻYCIU TRZEBA ZAWSZE WOLNYM BYĆ
2. Led Zeppelin - KASHMIR
3. King Crimson - EPITAPH
4. The Cranberries - ZOMBIE
5. INXS - NEVER TEAR US APART
6. Jon And Vangelis - I'LL FIND MY WAY HOME
7. Obywatel G.C. - TAK… TAK… TO JA
8. Maanam - SIE ŚCIEMNIA
9. Kansas - DOWN THE ROAD
10. Jeff Beck & Rod Stewart - PEOPLE GET READY
11. Def Leppard - LOVE BITES
12. Dusty Springfield - IN PRIVATE
13. Marek Jackowski - W ŻYCIU TRZEBA ZAWSZE WOLNYM BYĆ
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Zamknąłeś minutę przed. Ciekawe czy zaliczysz głos Aro.
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Też ja zawsze minutę po zamykam.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Oby zaliczył bo świetne utwory mogą wypaść...
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
niestety ale nie 
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Ale skoro oddał głos o 18, a do 18 można wysyłać, to czemu nie? Zmieścił się w czasie.
Twoje zamknięcie było falstartem
Twoje zamknięcie było falstartem
- jollyroger72
- Posty: 23413
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Czyli był po czasiegioconda2 pisze: pt lut 03, 2023 8:57 pm Ale skoro oddał głos o 18, a do 18 można wysyłać, to czemu nie? Zmieścił się w czasie.
Bo głosy należy oddawać do 17:59:59
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Jolly, W którym miejscu jest napisane, że głosowanie trwa do 17:59:59?
Pomijam fakt, że VILKI zamknął głosowanie przed czasem.
Pomijam fakt, że VILKI zamknął głosowanie przed czasem.
- jollyroger72
- Posty: 23413
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Do 18 to dla mnie oznacza do 17:59:59. Ty możesz mieć inne zdanie w tej kwestii.Aro pisze: pt lut 03, 2023 9:24 pm Jolly, W którym miejscu jest napisane, że głosowanie trwa do 17:59:59?
Pomijając fakt, że na głosowanie jest niemal 7 pełnych dób...
No ale jak się chce scysji, to można różne numery odstawiać i zagłosować po 17:59:59.
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Moim zdaniem VILKI powinien policzyć głos Aro, ale oczywiście będzie tak, jak postanowi Gospodarz Listy z zaświatów 
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
A zamknąłeś o 17.59.VILKI pisze: pt sty 27, 2023 10:41 pm
Głosowanie zamykam w piątki o 18.00.
(...)
GŁOSOWANIE na 74 notowanie zamykam w piątek o 18.00.
Zatem jeszcze raz apeluję o policzenie głosów oddanych o 18.
- jollyroger72
- Posty: 23413
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Manifestacja będziegioconda2 pisze: pt lut 03, 2023 9:43 pm Zatem jeszcze raz apeluję o policzenie głosów oddanych o 18.
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
nigdzie nie jest napisane, że głosować można do 17:59;59.
Głosowanie zamykane jest o 18:00. A to dwie odrębne normy.
jollyroger72 pisze: pt lut 03, 2023 9:32 pm No ale jak się chce scysji, to można różne numery odstawiać i zagłosować po 17:59:59.
nie, to nie jest manifestacja.
Jak nie masz argumentów, to zaczynasz swoje głupeczkowanie na forum.
- jollyroger72
- Posty: 23413
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Jakbyś POMYŚLAŁ i zagłosował o czasie, to nie byłoby tej całej pisaniny. No ale... zawsze znajdzie się jakiś mądraliński, który głosuje na ostatnią chwilę i jeszcze potem ma pretensje.Aro pisze: pt lut 03, 2023 10:10 pm Jak nie masz argumentów, to zaczynasz swoje głupeczkowanie na forum.![]()
Brawo VILKI za szybką i rozsądną decyzję. Za to Cię cenię.
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Szczerze to nie wyobrażam sobie nie uznania głosu aro.
- Yacy
- Posty: 23571
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Dla mnie też jest to dziwne.
VILKI, 18.00 to 18.00?
Czy jednak nie?
Nie wiem jaki problem jest aby doliczyć ten jeden głos. Prawidłowo oddany.
VILKI, 18.00 to 18.00?
Czy jednak nie?
Nie wiem jaki problem jest aby doliczyć ten jeden głos. Prawidłowo oddany.
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Aż błąd zrobiłem z tego wszystkiego.
Niby Witek pisze, że zamyka o 18 warsztat, ale wszędzie w takich wypadkach zbiór zawiera końcową godzinę. Tak też jest gdy piszę, że głosy zbieram do 19. Wyjątkiem oczywiście jest mychaklasa.
Niby Witek pisze, że zamyka o 18 warsztat, ale wszędzie w takich wypadkach zbiór zawiera końcową godzinę. Tak też jest gdy piszę, że głosy zbieram do 19. Wyjątkiem oczywiście jest mychaklasa.
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
A VILKI zamknął o 17:59:59? Przy okazji zastanawiam się jaka by była decyzja gdyby Aro zagłosował o 17.59, ale po zakończeniu głosowania.
Nota bene dla mnie zapis Głosowanie zamykam w piątki o 18.00 oznacza zakończenie o 18.00.
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
siedem osób jest przeciwnych mojej decyzji więc ok. niech Wam będzie. tylko nie wiem jak z tym się poczuje Martyr której głosy nie tak dawno zostały w podobnej sytuacji nie zaliczone? wyniki jutro. a od kolejnego notowania wejdzie zmiana która definitywnie zakończy tego typu licytacje "na sekundy" 
- jollyroger72
- Posty: 23413
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Może tak. Udowodnij, że to nie była właśnie 17:59:59.
.......
I zupełnie na marginesie - od dawien dawna jest grono osób, które dość często głosuje na ostatnią chwilę, a jak coś "nie pyknie", to potem zgrzyt zębów i szukanie popleczników. Tak bywało m.in. na poprzedniej Forumowej i gdy czasem zdarzyła się awaria serwera we czwartek, to potem lament, że nie można zagłosować. A po co czekać na ostatnią chwilę?
Nie oczekuję żadnych odpowiedzi, wystarczy chwila refleksji.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
+8VILKI pisze: sob lut 04, 2023 12:18 am siedem osób jest przeciwnych mojej decyzji więc ok. niech Wam będzie. tylko nie wiem jak z tym się poczuje Martyr której głosy nie tak dawno zostały w podobnej sytuacji nie zaliczone? wyniki jutro. a od kolejnego notowania wejdzie zmiana która definitywnie zakończy tego typu licytacje "na sekundy"![]()
Nie tak dawno, czyli kiedy konkretnie?
W notowaniu 72 oddała głosy tuż przed Twoim "koniec głosowania", zatem których Jej głosów nie policzyłeś?
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
nie nieebarb42 pisze: sob lut 04, 2023 12:50 am
W notowaniu 72 oddała głosy tuż przed Twoim "koniec głosowania", zatem których Jej głosów nie policzyłeś?
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
Holly, istnieje życie pozaforumowe.
Naprawdę można złapać się na tym, że jest piątek, a nie czwartek, jedziesz tramwajem i strony się nie ładują i w końcu się udało.
Albo układasz swoją dziesiątkę i nie klikasz wyślij.
Nie jestem śledczym tego forum, może Aro jest w grupie " a może coś pyonie", ale może też jego życie poza forum było bardziej.
Naprawdę można złapać się na tym, że jest piątek, a nie czwartek, jedziesz tramwajem i strony się nie ładują i w końcu się udało.
Albo układasz swoją dziesiątkę i nie klikasz wyślij.
Nie jestem śledczym tego forum, może Aro jest w grupie " a może coś pyonie", ale może też jego życie poza forum było bardziej.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Lista Przebojów z zaświatów #74
To ile się spóźniła? Które niedawno?
Ja kiedyś godzinę chyba i nie uznałeś, słusznie.