Niewiele mu zabrakłokajman pisze: sob sty 21, 2023 10:33 am Tak jak przewidywałem. Jak blues mi się podoba to nie daje rady się przebić.
A ja teraz zabieram się za płytę Moody'ego. Może coś z niej jeszcze wykroję na Listę. A w kolejce czeka już nowa Shemekia Copeland i Catfish Keith (ten dzięki Twojej Liście