sto lat niech żyje nam, sto lat niech żyje nam, sto lat niech żyje, sto lat niech żyje, sto lat niech żyje naaaaaaaaaaamgioconda2 pisze: pt sty 13, 2023 9:02 pm
Dziękuję pięknie za pamięć i życzenia (a nikomu nie przypominałam) Tobie i innym składającym![]()
![]()
![]()
Tygodniowa ForaLista Przebojów #136
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Poczekalnia - miejsca 40-36
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Poczekalnia - miejsca 40-36
Dziękuję bardzo za pamięć i pięknie wyśpiewane życzenia
Re: Poczekalnia - miejsca 40-36
siostro ma w bieli żyj nas Sto Lat, tańcz swoim życiem się baw to wszystko co dziś możesz mieć. Bądź kochana i nigdy nie zaniedbywana. Najlepsze życzenia od czarnego mirka.
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #136
Nie wiem jak inni, ale ja chciałbym żyć sporo dłużej niż 100 lat.
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #136
Czarny Mirku, Mirku Czarny
Twe życzenia to nie żarty
Biel i taniec dziś Ci niosę
Zadzierając z Panetolikosem
Jeżeli potrafisz, to żyj i 500 lat
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #136
To mi się raczej nie uda. A szkoda.