No tak, bo niestety Outside Woman Blues zgodnie z tytułem na wylocie
Dobry wieczór
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
No tak, bo niestety Outside Woman Blues zgodnie z tytułem na wylocie
Nie niestety. Santosz się nie pojawił i utwór nie powrócił do Poczekalni.
Nie posłuchałaTStudent pisze: pt wrz 16, 2022 7:52 pm A może Koleżanka już posłuchała płyty, więc co ja będę mówił.![]()
Rock nie żyje, blues nie żyjelady pisze: pt wrz 16, 2022 8:05 pm a w polskich rozgłośniach radiowych to już jest niestety tak jakby go nigdy nie było.



... za to disco przetrwa wszystko ?