1. Proszęęęęę czytaj ze zrozumieniem, nie będę się powtarzał.kajman pisze: czw sie 04, 2022 10:15 am Tylko komentarzem sugeruje, że głosuje na to, co lubi. A przyczyny to nie ustawka.
Tygodniowa co? 357 i TN są liczone prawidłowo.
Co do Euro to faktycznie nie dopracowałem jednego punktu regulaminu bo nie pomyślałem o konkretnej sytuacji. Tam zrobiłem błąd.
2. Krótka pamięć, oj krótka.
3. No ale wtedy było pójście w zaparte. Wtedy błędu nie było. No przepraszam.
Tyle. Amen.