Drugi Polski Top Radia 357
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Zabrakło ich, by to było wyżej 
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Niewiele brakło i Boomer przeskoczyłby Białą flagę.
Koniec świata, jak mawiał Popiołek...
Koniec świata, jak mawiał Popiołek...
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Hm, Republikę reprezentują w PT357 tylko dwa utwory, a jeszcze trzy lata temu w innym radiu z podobnej okazji było ich sześć.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
14. Edmund Fetting - Nim Wstanie Dzień
mój głos
mój głos
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Witam po przerwie, a na którym Ślady?
No i czy został jeszcze jakiś Maanam na podium?
No i czy został jeszcze jakiś Maanam na podium?
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
A w Toruniu jest nawet taka pamiątka po filmie:
https://bit.ly/38K1MlW
https://bit.ly/38K1MlW
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Z dwóch filmowych przebojów Fettinga mój faworyt do tego stopnia, że zagłosowałem. Marta Kula też na pewno ucieszy się z tego awansu (+9).
Rzecz pochodzi z 1964 r., a więc właśnie teraz mamy największą staroć w Topie.
Rzecz pochodzi z 1964 r., a więc właśnie teraz mamy największą staroć w Topie.
Ostatnio zmieniony wt maja 03, 2022 7:47 pm przez GregF, łącznie zmieniany 2 razy.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Adam, może zarzucisz mi herezję, ale jednak "Boomer" zabrzmiał mi znacznie bardziej "wszechczasowo" od "12 groszy", które zawsze uwielbiałem.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
13. Marek Grechuta - Dni, których nie znamy
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Drugi Polski Top Radia 357
U mnie "Biała flaga" z nr 3 na 2. awansowała.
2011 i 2012 - dawna Trójka, to był nr 1.
W 2011 top był do północy, Metz kończył i trwał tylko 4h top.
Byłem w Toruniu na Alei Piernikowej, widziałem piernik Republiki.
2011 i 2012 - dawna Trójka, to był nr 1.
W 2011 top był do północy, Metz kończył i trwał tylko 4h top.
Byłem w Toruniu na Alei Piernikowej, widziałem piernik Republiki.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
O, a to był mój pierwszy taniec na weselu. Tylko nie w tej wersji 
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
"Śladów" nie będzie. Był tylko "Boomer"barb42 pisze: wt maja 03, 2022 7:44 pm Witam po przerwie, a na którym Ślady?
No i czy został jeszcze jakiś Maanam na podium?![]()
Maanam oczywiście, że został
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Finałowe sceny były tam kręcone. Swoją drogą ile osób oglądało ten film?
14. Edmund Fetting - Nim wstanie dzień 94
13. Marek Grechuta - Dni, których nie znamy 131
Korowód i Świecie były u nas w top 20.
14. Edmund Fetting - Nim wstanie dzień 94
13. Marek Grechuta - Dni, których nie znamy 131
Korowód i Świecie były u nas w top 20.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Nie o to chodzi.Neo01 pisze: wt maja 03, 2022 7:45 pm Adam, może zarzucisz mi herezję, ale jednak "Boomer" zabrzmiał mi znacznie bardziej "wszechczasowo" od "12 groszy", które zawsze uwielbiałem.
Nie rozumiesz mnie chyba.
Powinien po prostu być czas...
Ale cóż, jestem boomer, więc pewnie się mylę w swoim toku myślenia... zasuszonego fauna.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Akurat ten kawałek, myślę, że na długo z nami zostanie (i chyba nie tylko ja tak myślę).
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Heretyk. To, że ogranicza się listę utworów Kultu i Kazika w zestawie, a promuje Boomera, nie znaczy że Fish ma więcej ponadczasowych utworów.Neo01 pisze: wt maja 03, 2022 7:45 pm Adam, może zarzucisz mi herezję, ale jednak "Boomer" zabrzmiał mi znacznie bardziej "wszechczasowo" od "12 groszy", które zawsze uwielbiałem.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
12. Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Może będą, ale sam uważam, że dodanie tego do zestawu to trochę przegięcie.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
No tak, wiem, i - jak pisałem - generalnie też tak uważam. Ale w tym przypadku jakoś przymykam okoadameria pisze: wt maja 03, 2022 7:51 pm Nie o to chodzi.
Nie rozumiesz mnie chyba.
Powinien po prostu być czas...
Ostatnio zmieniony wt maja 03, 2022 7:55 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
"Wieża radości, wieża samotności" w tym roku -2, a więc będziemy mieć nowość w Top 10.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Przybyło prawie 200 kolejnych patronów.
12. Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności 15
Miał sporo: Vigil, Cliché, Incompleyte, 13th star... mógłbym dalej wymieniać.
12. Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności 15
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ale Kazik miał jednak dużo więcej.kajman pisze: wt maja 03, 2022 7:54 pm Przybyło prawie 200 kolejnych patronów.Miał sporo: Vigil, Cliché, Incompleyte, 13th star... mógłbym dalej wymieniać.
12. Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności 15
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
No Fish parę pewnie ma z zespołem, ale raczej w topie ogólnym
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
NIe wiem czy ci ludzie głosujący nie rozróżniają cotygodniowego głosowania na P357 z tym topowym? Przecież zupełnie nie ma dystansu do takich kawałków. Za kilka lat odbiór będzie zupełnie inny.Kuba1201 pisze: wt maja 03, 2022 7:52 pm Może będą, ale sam uważam, że dodanie tego do zestawu to trochę przegięcie.