Drugi Polski Top Radia 357
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
Re: Drugi Polski Top Radia 357
"Obława" na szczęście w wersji podstawowej. Oby treść tego tekstu jak najszybciej przestała być codziennością w niezbyt odległej od nas części świata.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Jedno z lepszych dzieł starego Heya tym razem z wyraźną tendencją zwyżkową
.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
71. Hurt - Załoga G 74
70. Andrzej Zaucha - C'est la vie - Paryż z pocztówki 152
69. Franek Kimono - King Bruce Lee Karate Mistrz 264
68. Klaus Mitffoch - Jezu, jak się cieszę 374
67. Jacek Kaczmarski - Nasza klasa 296
66. Jacek Kaczmarski - Obława 538
U mnie Zaucha na 55 czyli już drugi mój głos. Wyszło mi matematycznie, że przeciętnie powinno być 7,5 głosu powinno być na antenie. U mnie sporo jeszcze brakuje.
Na Franku był doskonały moment, żeby powędrować do ubikacji.
Klasy bardzo nie lubię, ale obława to był mój głos z 57 miejsca. I to jest ten jedyny punkt, który u nas ten utwór dostał. Liczę, że jeszcze Mury się pojawią.
70. Andrzej Zaucha - C'est la vie - Paryż z pocztówki 152
69. Franek Kimono - King Bruce Lee Karate Mistrz 264
68. Klaus Mitffoch - Jezu, jak się cieszę 374
67. Jacek Kaczmarski - Nasza klasa 296
66. Jacek Kaczmarski - Obława 538
U mnie Zaucha na 55 czyli już drugi mój głos. Wyszło mi matematycznie, że przeciętnie powinno być 7,5 głosu powinno być na antenie. U mnie sporo jeszcze brakuje.
Dla mnie niekoniecznie, bo Strzeż brzmi mi znakomicie, a Jezu zdecydowanie nie lubię.GregF pisze: wt maja 03, 2022 2:11 pm Mój głos oddany na "Strzeż się tych miejsc", ale tak czy inaczej powód do radości jest
Na Franku był doskonały moment, żeby powędrować do ubikacji.
Klasy bardzo nie lubię, ale obława to był mój głos z 57 miejsca. I to jest ten jedyny punkt, który u nas ten utwór dostał. Liczę, że jeszcze Mury się pojawią.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
65. Hey - Zazdrość
64. T.Love - Warszawa
64. T.Love - Warszawa
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Patroni niespecjalnie się popisali - piosenka z aluzją do siedziby radia o 30 oczek w dół
.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
A teraz pora na grzanie wody.
Edit: Przynajmniej text jest tu dobry (ale jak wielu wie nie ma dla mnie wpływu na ocenę utworu).
Edit: Przynajmniej text jest tu dobry (ale jak wielu wie nie ma dla mnie wpływu na ocenę utworu).
-
Dekodi
- Posty: 323
- Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
- Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Re: Drugi Polski Top Radia 357
W podsumowaniu on air czyli mówiąc po polskiemu na żywo Warszawa tymczasowo na miejscu 1 ze zgromadzonymi 104 punktami.GregF pisze: wt maja 03, 2022 2:21 pm Patroni niespecjalnie się popisali - piosenka z aluzją do siedziby radia o 30 oczek w dół.
Zobaczymy jak długo.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
65. Hey - Zazdrość 399
64. T.Love - Warszawa 228
64. T.Love - Warszawa 228
Re: Drugi Polski Top Radia 357
63. Dżem - Sen o Victorii
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ten Dżem to ciąg dalszy strefy spadkowej. Właściwie to utwór powinien nazywać się "Sen o wolności", ale do obecnej sytuacji za naszą wschodnią granicą tytuł pasuje jak ulał.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
63. Dżem - Sen o Victorii 77
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ciechowski dialogujący z własnym lustrzanym odbiciem tym razem +23. Ale jeśli chodzi o płytę "Tak Tak!", wyżej przedkładam co najmniej trzy inne utwory (oprócz tego, który jeszcze się pojawi, także "Podróż do ciepłych krajów" i "Ani ja, ani ty").
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Drugi Polski Top Radia 357
U mnie Obywatel G.C. też ma +23, ale na 77. Paryż-Moskwa 17:15.
Z kolei Franek Kimono u mnie na miejscu 51., +28.
Największy spadek w top 100 u mnie to: "Jolka, Jolka pamiętasz", a awans: "Luz blues w niebie same dziury".
Z kolei Franek Kimono u mnie na miejscu 51., +28.
Największy spadek w top 100 u mnie to: "Jolka, Jolka pamiętasz", a awans: "Luz blues w niebie same dziury".
Ostatnio zmieniony wt maja 03, 2022 2:37 pm przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Z tej płyty to dobrze kojarzy mi się tylko właśnie ten utwór.GregF pisze: wt maja 03, 2022 2:33 pm Ale jeśli chodzi o płytę "Tak Tak!", wyżej przedkładam co najmniej trzy inne utwory
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Awans "Tolerancji" w tegorocznym Topie to także zasługa mojego głosu. Tekst aktualny jak nigdy dotąd.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ja tam wolę "Cud niepamięci".
Re: Drugi Polski Top Radia 357
62. Obywatel G.C. - Tak... Tak... To ja
61. Stanisław Sojka - Tolerancja (Na miły Bóg)
60. Jacek Kaczmarski & Przemysław Gintrowski & Zbigniew Łapiński - Mury
61. Stanisław Sojka - Tolerancja (Na miły Bóg)
60. Jacek Kaczmarski & Przemysław Gintrowski & Zbigniew Łapiński - Mury
Re: Drugi Polski Top Radia 357
W tym roku "Mury" zdecydowanie urosły - o 36 oczek. Pewnie nie każdy pamięta, że tekst Kaczmarskiego to tylko luźna adaptacja oryginału Llacha (tam metaforą niewoli jest pal wbity w ziemię).
Ostatnio zmieniony wt maja 03, 2022 2:46 pm przez GregF, łącznie zmieniany 3 razy.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Awans "Bólu" Kazika jest już pewny.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
W ogóle Kaczmarski "urósł".
Re: Drugi Polski Top Radia 357
62. Obywatel G.C. - Tak... Tak... To ja 289
61. Stanisław Sojka - Tolerancja (Na miły Bóg) 88
60. Jacek Kaczmarski & Przemysław Gintrowski & Zbigniew Łapiński - Mury 120
Mury dwa miejsca za moim głosem (czyli na 59).
61. Stanisław Sojka - Tolerancja (Na miły Bóg) 88
60. Jacek Kaczmarski & Przemysław Gintrowski & Zbigniew Łapiński - Mury 120
Mury dwa miejsca za moim głosem (czyli na 59).
Re: Drugi Polski Top Radia 357
na antenie z domu własnego Natalia Przybysz z muzykami (Zagórski, Waśkiewicz) wykonują niepublikowane utwory Kory
Re: Drugi Polski Top Radia 357
59. Edyta Bartosiewicz - Ostatni
mój głos
mój głos
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Kasia Borowiecka przejmuje stery
Re: Drugi Polski Top Radia 357
58. Dżem - Do kołyski