A, racja, zapomniałem o tym weselnym przeboju. Choć ostatnio nawet wrócił u mnie do łask.
Drugi Polski Top Radia 357
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ostatnio zmieniony wt maja 03, 2022 11:17 am przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Krzysiek1996
- Posty: 860
- Rejestracja: pn kwie 02, 2018 6:11 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Matko kochana, Korowód poza setką, to jest niemożliwe.
Mój numer 1 od lat.
Mój numer 1 od lat.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
chyba idzie noweKrzysiek1996 pisze: wt maja 03, 2022 11:17 am Matko kochana, Korowód poza setką, to jest niemożliwe.
Mój numer 1 od lat.
albo wypadek przy pracy
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
"Boomer" go wywalił z setki 
Re: Drugi Polski Top Radia 357
102. Marek Grechuta - Korowód 16
Według nas znacznie wyżej. To już trzeci utwór z naszego top 20 poza setką w radiu.
Korowód u mnie na 92, a Whisky jedna na 84. Na 114 to w głosowaniu na top forumowy.
Według nas znacznie wyżej. To już trzeci utwór z naszego top 20 poza setką w radiu.
Korowód u mnie na 92, a Whisky jedna na 84. Na 114 to w głosowaniu na top forumowy.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Drugi Polski Top Radia 357
A na Forumowym - końcówka siódmej setki
Re: Drugi Polski Top Radia 357
101. Kaliber 44 - Plus i Minus
akurat na inny utwór Kalibra zagłosowałem
akurat na inny utwór Kalibra zagłosowałem
Re: Drugi Polski Top Radia 357
101. Kaliber 44 - Plus i Minus 554
Żaden Kaliber głosu nie dostał.
Żaden Kaliber głosu nie dostał.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Drugi Polski Top Radia 357
no to jest już nas co najmniej dwojeadrianec pisze: wt maja 03, 2022 11:17 am Irena Santor przy okazji utworu "Byłaś serca biciem" przyznała, że nigdy nie spotkała osobiście Andrzeja Zauchy
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Przelaczyles na inną stację? Bo tu z disco tylko Bluszcz był, ale to wcześniej.
Miła niespodzianka ten plus i minus.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Czytałem text i odbieram piosenkę jako opowieść o chorobie wenerycznej.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
100. Perfect - Nie płacz Ewka
ile razy do gitary albo w karaoke...
ile razy do gitary albo w karaoke...
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Raczej chodzi o inną dolegliwość... taką na 4 duże litery.kajman pisze: wt maja 03, 2022 11:30 am Czytałem text i odbieram piosenkę jako opowieść o chorobie wenerycznej.
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Dokładnie tak. Konkretniej chodzi o czekanie na wynik testu na HIV.kajman pisze: wt maja 03, 2022 11:30 am Czytałem text i odbieram piosenkę jako opowieść o chorobie wenerycznej.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ja miałem przyjemność z nim rozmawiać. Dla mnie wokalnie nikt w Polsce nie miał do niego startu. No i nagrał dwie genialne płyty jako wokalista Dżambli i Anawy.
Dla mnie to też disco jak większość tego, co nagrywał.
100. Perfect - Nie płacz Ewka 278 (ale 6 utworów zespołu było wyżej).
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
to chyba że w kajmanowym rozumieniu disco. To jest kompletnie nie dyskotekowy rytm, równie dobrze można by napisać że heavymetalowy - tak samo daleko.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
W każdym razie utwór zdecydowanie taneczny.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Kajman, przeżyłeś Kalibra jakoś? 
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Za szybki żeby tańczyć, równie taneczne były Cykady.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
No jednak AIDS trudno nazwać chorobą weneryczną.
Ja rozumiem, kajman, Twoje uwielbienie dla Zauchy, ale pisać, że Niemen nie miał do niego startu to chyba lekka przesada.
A ten kawałek zdecydowanie wolę w wersji wielowokalno-orkiestrowej.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
99. Bajm - Co mi Panie dasz
Gaba Kulka, Czesiu Mozil, Edyta Górniak itd itp w ostatniej dekadzie ulubiony utwór do przerabiania
Gaba Kulka, Czesiu Mozil, Edyta Górniak itd itp w ostatniej dekadzie ulubiony utwór do przerabiania
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Chyba próbował ogarnąć wtedy tekst
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Przecież, z tego co słyszałem, to był przebój dyskotek tamtego lata