Głosowanie na 14 notowanie LP357

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

kajman
Posty: 64465
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Piosenki zajmują miejsca według ilości zdobytych punktów.
Poza tym starają się realizować zasadę, że nowości, utwory, które awansują i pierwsza dziesiątka w całości. Wychodzi im to coraz częściej.
I teraz mają zamiar wprowadzić zasadę, że nie ma powrotów do top 35. I myślę, że będą konsekwentnie ją stosowali.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: tadzio3 »

W gruncie rzeczy gdyby stosować się do zasady, że w całości są grane tylko awanse i nowości oraz np top 10, to zostałoby bardzo dużo czasu antenowego. Mamy 42 kawałki, trzy pełne godziny (bez wiadomości i reklam czyli ok 10 minut na godzinę). Dobrze więc, że w całości są grane utwory, które też spadają. Może trochę wpływa to na dynamikę listy, ale lepsze to niż różnego rodzaju dodatki, typu fragment koncertu z Garażu czy też granie wszystkich propozycji do listy.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8910
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: VILKI »

jollyroger72 pisze: sob sty 29, 2022 6:40 pm
Wcale się nie zdziwię, kiedy okaże się kiedyś, że te nagłe 6 nowości w ostatnim notowaniu to zwykła manipulacja redakcyjna.
też mi taka myśl przez moment przeszła przez głowę :roll:
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8910
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: VILKI »

tadzio3 pisze: sob sty 29, 2022 7:35 pm
Dobrze więc, że w całości są grane utwory, które też spadają. Może trochę wpływa to na dynamikę listy, ale lepsze to niż różnego rodzaju dodatki, typu fragment koncertu z Garażu czy też granie wszystkich propozycji do listy.
i to mi się najbardziej nie podoba że wszystko jest grane w zasadzie w takich samych kawałkach. skoro mają aż tyle czasu nadto to wole już by piosenek na liście było więcej (to i dynamika listy będzie większa)...
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10733
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Myślę, że po aferze z mailami Niedźwiedzia nie poważyli by się na żadne przekręty. Poza tym, gdyby mieli coś ustawiać, to chyba prędzej pojawiłaby się ABBA czy J. White jako ci bardzo prawdopodobni. A tak to nowościami były generalnie kawałki promowane na antenie. No i dodano kilka ewidentnych kandydatów na wysokie nowości jak T.Love czy Voo Voo. Plus ciągłe gadanie o tym, że dajmy szansę nowym utworom, że potrzeba zmian, ludzie sami to zauważyli zresztą, więc nic dziwnego, że zaczęło się zmieniać.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: tadzio3 »

VILKI pisze: sob sty 29, 2022 8:00 pm też mi taka myśl przez moment przeszła przez głowę
To faktycznie może dziwnie wyglądać i też byłem zaskoczony. Z drugiej strony ostatnio było nawoływanie do tego by odbetonować listę, wielu słuchaczy/patronów pisało o tym samym. No to mamy odzwierciedlenie tego.
VILKI pisze: sob sty 29, 2022 8:02 pm i to mi się najbardziej nie podoba że wszystko jest grane w zasadzie w takich samych kawałkach. skoro mają aż tyle czasu nadto to wole już by piosenek na liście było więcej (to i dynamika listy będzie większa)...
No ale liczby piosenek raczej już nie zmienimy.
Tak naprawdę można byłoby taką listę z fragmentami przy spadkach i sekcji o Głos zaprezentować w dwie godziny. I byłoby dynamicznie, ciekawie. Trzecią (albo pierwszą godziną) mogłoby być audycją Wspieraj System czy coś w tym rodzaju.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19815
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

tadzio3 pisze: sob sty 29, 2022 7:35 pm W gruncie rzeczy gdyby stosować się do zasady, że w całości są grane tylko awanse i nowości oraz np top 10, to zostałoby bardzo dużo czasu antenowego.
Tadzio, kwestia właściwego rozpisania. Można grać fragmenty 1-minutowe, można grać 2,5 minutowe.
TStudent
Posty: 11732
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: TStudent »

tadzio3 pisze: sob sty 29, 2022 7:35 pmale lepsze to niż różnego rodzaju dodatki, typu fragment koncertu z Garażu czy też granie wszystkich propozycji do listy.
Co było złego w Garażu? Tylko to, że w pewnym momencie za często były tego typu mini-koncerciki. Na Liście to przy jakichś okazjach nie jest złe (średnio może z raz na miesiąc, dwa).
VILKI pisze: sob sty 29, 2022 8:02 pmi to mi się najbardziej nie podoba że wszystko jest grane w zasadzie w takich samych kawałkach. skoro mają aż tyle czasu nadto to wole już by piosenek na liście było więcej (to i dynamika listy będzie większa)...
To "nadto" to może też być jako czas na niektóre piosenki z nowości z nowego zestawu, a także jakieś wybrane propozycje, dodane nieco wcześniej do zestawu, lecz grane w całości. Tak żeby wypromować nieco odmienną twórczość, patrz Collage.
ku3a
Posty: 20960
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: ku3a »

Nie ma szans, żeby ludzkość przetrwała. To tylko kwestia czasu jak to wszystko pierdolnie.
I nie zniszczy nas żaden meteoryt. Zniszczymy się sami. Wystarczą kompleksy, megalomania, zbyt wybujało ego i patrzenie tylko na siebie, nieumiejętność przyznania się do błędu i przyznania racji drugiej stronie.
I to zarówno na bardzo wysokim szczeblu w sprawach międzypaństwowych, jak i na bardzo niskim, na jakimś tam forum muzycznym.
Od bardzo dawna tak uważam, a od wczoraj jestem tego jeszcze bardziej pewien.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

Cześć. Wrzucam wyniki ostatniego naszego głosowania na LP357. Jednocześnie chciałbym dodać, że wskutek ostatnich słów, które tutaj przeczytałem, głównie dotyczących cenzury i szantażu, było to ostatnie głosowanie, które podliczyłem. Jeżeli uważacie, że możecie robić to lepiej (czemu oczywiście nie przeczę), to proszę bardzo. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.

1. Kaśka Sochacka - NIEBO BYŁO RÓŻOWE 116
2. 106 Dave Gahan & Soulsavers - METAL HEART 106
3. Grzegorz Turnau & Igor Herbut - ZUPA NA PLANTACH 77

4. Daria Zawiałow - METROPOLIS 68
5. Fisz Emade Tworzywo - OK BOOMER 68
6. Archive - SHOUTING WITHIN 59
7. T.Love & Kasia Sienkiewicz - POCHODNIA 58
8. Edyta Bartosiewicz - NIE ŚMIEM (TAM, GDZIE TRZEBA) 55
9. Męskie Granie Orkiestra 2021 - I CIEBIE TEŻ, BARDZO 52
10. Voo Voo & Masha Natanson - ŁAJBA 50

11. Muse - WON'T STAND DOWN 48
12. Stromae - L'ENFER 40
13. Daria Zawiałow - ŻÓŁTA TAKSÓWKA 34
14. Foo Fighters - LOVE DIES YOUNG 32
15. Collage - ONE EMPTY HAND 32
16. Placebo - BEAUTIFUL JAMES 32
17. Kaśka Sochacka - CICHE DNI 31
18. Sting & Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN 30
19. Stereophonics - DO YA FELL MY LOVE? 30
20. Tears For Fears - NO SMALL THING 29
21. Adele - OH MY GOD 28
22. The New Years 2022 & Organek & Bela Komoszyńska - A JEDNAK CUD 27
23. Krzysztof Zalewski - PTAKI 26
24. Midnight Oil - TARKINE 26
25. Riverside - STORY OF MY DREAM 24
26. Bovska - DZIKA 23
27. Sokół & Fasolki - JAK UROSNĘ 22
28. Placebo - TRY BETTER NEXT TIME 21
29. Aurora - DANGEROUS THING 21
30. Dildo Baggins & Swiernalis - WSTYD, WSTYD, WSTYD 20
31. Fisz Emade Tworzywo - ZA MAŁO CZASU 19
32. Sorry Boys - JADĘ DO DOMU 19
33. Iron Maiden - THE WRITING ON THE WALL 19
34. ABBA - DON'T SHUT ME DOWN 19
35. Patrick The Pan - NIE CHCĘ PSA 18

36. Billy Idol - BITTER TASTE 18
37. Bryan Adams - ON THE ROAD 18
38. Linia Nocna - BALLADA DO PŁAKANIA W AUCIE 18
39. Foals - WAKE ME UP 18
40. Ewa Bem - PODARUJ MI TROCHĘ SŁOŃCA 17
41. Jan Borysewicz & Piotr Fronczewski - NIE WIERZ NIGDY KOBIECIE 16
42. ABBA - KEEP AN EYE ON DAN 15

Follow - HALLELUJAH 15
Kwiaty - CHLEB, IGRZYSKA 15
Jack White - LOVE IS SELFISH 14
Eskimo Joe - UNDER THE MILKY WAY 14
Eddie Vedder - BROTHER THE CLOUD 14
Marillion - BE HARD ON YOURSELF 13
Duchy - JESTEM TYLKO JA 13
Franz Ferdinand - BILLY GOODBYE 12
Father John Misty - FUNNY GIRL 12
Youth Novels - BLUE 11
Radioslam - FADE AWAY 11
Igo - HELENA 11
Elton John & Stevie Wonder - FINISH LINE 11
Artur Andrus & Monika Borzym - ZUPA NIC 11
ZAZ - IMAGINE 10
Męskie Granie Orkiestra 2021 - MAŁGOŚKA 10
Krzysztof Zalewski - OCZKO W GŁOWIE 10
Bokka - 900 10
Bluszcz - LASY PRYWATNE 10
Organek - FOTOGRAF BROK 9
Röyksopp - THE LADDER 7
Ralph Kaminski - PO PROSTU BĄDŹ 7
Przyjaciele Pewnej Ryby 2021 - KARP TO SKARB 6
Gina Damalfi - GDY NIE MA RUCHU 6
FKA twigs & Central Cee - MEASURE OF A MAN 6
Adele - EASY ON ME 6
Slash & Myles Kennedy And The Conspirators - THE RIVER IS RISING 5
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats - WHAT IF I 5
Mighty Oaks - STAY 5
Keatsu & Vincent - TIME 5
Ezra Collective & Novelist - MORE THAN A HUSTLER 5
Elbow - WHAT AM I WITHOUT YOU 5
Becca Stevens & the Secret Trio - CALIFORNIA 5
Arek Kłusowski & Kayah & Michał Kmieciak - NIECH ZIMY NIE BĘDZIE 5
Tame Impala, Lil Yachty - NO CHOICE 4
Ostatni Dzień Lata - LINDSAY 4
Bon Iver - SECOND NATURE (FROM "DON'T LOOK UP") 4
Amber VHS - FLY ME TO THE MOON 4
NewDad - LADYBIRD 3
The Doobie Brothers - JUST CAN'T DO THIS ALONE 2
Ralph Kamiński - PIĘĆ MINUT ŁEZ 2
Paweł Domagała - DZIECI U DZIADKÓW 2
Tom Morello & Grandson - HOLD THE LINE 1 Red Vox - CHOKING ON THE SPITE 1
Organek & Klaudia Szafrańska - IDZIEMY W MIASTO 1
Ladaco - JEZIORO ŁABĘDZIE 1
Keith Urban - CRIMSON BLUE 1
Diana Ross - I STILL BELIEVE 1
Cheap Tobacco - TAŃCZ TAŃCZ 1
Animate - FORCE GRAVITY 1
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10733
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Ciekawe czy ktoś teraz poczuje się do jakiejkolwiek odpowiedzialności...
Kacprze, ja w pełni rozumiem i bardzo mi przykro, że musiałeś takie oszczerstwa czytać pod swoim adresem.
Dzięki za dotychczasową robotę!
kajman
Posty: 64465
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Uważam, że robiłeś to dobrze i szkoda, że rezygnujesz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19815
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 1:47 pm Ciekawe czy ktoś teraz poczuje się do jakiejkolwiek odpowiedzialności...
Znowu zaczynasz? Bo pijesz do mnie, bobby-ego i temika.
Za chwilę dostaniesz opieprz i znowu będziesz pokrzywdzony i niewinny :evil:
Zero tolerancji dla zakłamańców.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10733
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Tak, piję do was, głównie do bobby'ego który rzucał nieuzasadnione kalumnie w stronę bogu ducha winnego chłopaka, który tylko wykonywał tu swoje obowiązki. A wspieranie takich wypowiedzi też oczywiście nie jest bez winy i pisanie o jakimś terrorze.
I prośba, żebyś jednak zostawił w spokoju ten dział, skoro nie słuchasz tej listy, nie głosujesz na nią i uważasz za najgorszą, a robisz co robisz.
temik3
Posty: 17510
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

Chyba ktoś tu pojechał sobie za daleko.
Po pierwsze to kajman, kacper94 i Neo01 "ocenzurowali" głosy kolegi statystycznikowalscy od tego zacznijmy. Bobby i jolly stanęli w obronie kolegi, ja stwierdziłem tylko w swym pierwszym wpisie, że należało sprawę z kolegą wyjaśnić np. na PW, a jeśli nie będzie odpowiedzi uznać głosy i punkty w takiej kolejności jaką zaprezentował, bo przypisał miejsca. No, ale oczywiście, mimo, ze nigdzie w żadnym regulaminie nie jest zabronione oddawanie głosów alfabetycznie to dwie czy trzy osoby jednak postanowiły stworzyć własny regulamin ot tak, bo im wygodnie, bo taki mają kaprys. Więc kolega jeśli ma pretensje mieć do kogokolwiek to najlepiej do siebie. Jak jollyroger72 napisał wyżej, zawsze kiedy dochodzi do jakiejkolwiek dyskusji i nie ma się żadnych argumentów zaczyna się stawianie siebie w sytuacji pokrzywdzonego. Dalej już wielokrotnie było tu pisane, że najwięcej ten krzyczy, który najmniej robi, to świadectwo mamy już od dłuższego czasu, więc świetnym rozwiązaniem byłoby aby teraz wziąć kalkulatorek, siąść z programem trochę poklepać cyferek i kolegom przedstawiać wyniki co tydzień, a nie wiecznie biadolić, że ten zły tamten niedobry. Inna sprawa podsumowująca zachowanie to prośba o opuszczenie działu 357, to już jest uzurpowanie sobie władzy do tego działu, a chyba żadnej takowej kolega nie posiada. Dlatego z takimi tekstami proszę się powstrzymywać, bo każdy tak w tym czy innym dziale ma takie same prawa. Nikt kolegi nie usuwa z prac w innych działach dlatego też to hasło jest jak najbardziej nie na miejscu. A to, że kacper94 zrezygnował to szkoda dla tego działu i oczywiście trzeba mu za tą pracę podziękować, jednak wydaje mi się, że trzy osoby przy głosujących tu ponad 20 nie ma prawa narzucać innym swojego regulaminu, którego de facto brak.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19815
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 2:40 pm Tak, piję do was (...)
Przynajmniej raz napisałeś otwartym tekstem.
Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 2:40 pm głównie do bobby'ego który rzucał nieuzasadnione kalumnie w stronę bogu ducha winnego chłopaka (...)
Bobby profesjonalnie wypunktował Wasze widzimisię.
Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 2:40 pm (...) który tylko wykonywał tu swoje obowiązki.
Obowiązki? Raczej sugestie kajmana.
Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 2:40 pm A wspieranie takich wypowiedzi też oczywiście nie jest bez winy (...)
A to już tylko twoja prywatna opinia, którą możesz... (dokończ sobie słowami, które najbardziej Ci pasują).
Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 2:40 pm I prośba, żebyś jednak zostawił w spokoju ten dział, skoro nie słuchasz tej listy, nie głosujesz na nią i uważasz za najgorszą, a robisz co robisz.
W świetle waszego władczego postępowania? Szanse niewielkie.
.........
Poza tym w 110% podpisuję się pod wypowiedzią temika.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10733
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Przepraszam Cię bardzo, temiku, ale na pewno nie Ty będziesz wyznaczał, kto ma teraz liczyć Forumową. Ty, który wspierałeś nagonkę na kacpra.
Co do tego, że ja chcę decydować kto ma tu prawo pisać, a kto nie, to ja tylko grzecznie poprosiłem, niczego sobie nie uzurpuję. Wydaje mi się, że tak będzie dla wszystkich tu zdrowiej, chyba że kolega ma takie hobby, to cóż, jak już pisałem, trudno.
I nie wiem ile masz w sobie empatii, ale właśnie kacper został tu poszkodowany. Sytuacja z nową koleżanką została wykorzystana do personalnych ataków na niego i innych forowiczów, którzy mieli czelność go wesprzeć.
Powiedz, gdzie się mylę.
Miłej niedzieli.
Edit: do wypowiedzi powyższego forowicza nie będę się już odnosił na tym forum. Tak na pewno będzie zdrowiej (oj, Yacy, Ty to już dawno temu zrozumiałeś...).
kajman
Posty: 64465
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Po pierwsze to jeżeli już to kajman i kacper94, bo Neo01 nie miał z tym nic wspólnego tylko po czasie ją poparł podobnie zresztą jak neon.ka i (jeżeli dobrze rozumiem) TStudent.
Co do regulaminu to faktycznie nie ma takiego zapisu, bo chyba przy liczeniu forumowej nigdy nie było takiej potrzeby. Była na ten temat dyskusja kilka topów temu i o ile pamiętam doszliśmy do wniosku, że głosy alfabetyczne będą liczone jako głosy za 1 punkt. I tak były liczone.
Krótko mówiąc jest różnica na ten temat, jak powinny być liczone takie głosy. Część uważa, że gdyby liczyć je od 10 punktów to wyniki byłyby wypaczone. Fakt, że przy jednej osobie niewiele to zmienia, ale jakby wszystkie głosy tak wyglądały to wyniki nie oddawałyby naszych gustów. Uważam ta sytuacja jest podobna do tej, kiedy wyniki topu były dziwaczne i do tego głosowania na listę, kiedy namieszano w systemie głosowania. I chyba wtedy nikt nie uważał, że wszystko jest w porządku.
Owszem nikt nikogo nie usuwa z innych działów, ale gdybym ja w każdym notowaniu FLP narzekał na niewłaściwy system głosowanie, beznadziejną prezentację i manipulacje w głosowaniu (piszę teoretycznie) to ciekawe czy nikt tam by nie zareagował i nie chciał się mnie stamtąd pozbyć.
jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 3:49 pm Bobby profesjonalnie wypunktował Wasze widzimisię.
Zgadzasz się z nim i to dlatego uważasz jego argumentację za uzasadnioną.
jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 3:49 pm Raczej sugestie kajmana.
Z którymi się zgodził, podobnie jak kilka innych osób.
jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 3:49 pm W świetle waszego władczego postępowania?
Przedtem też się do wszystkiego przypieprzałeś, więc ten argument jest próbą dorobienia ideologii do postępowania.
temik3
Posty: 17510
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

Znajdz mi choć słowo jakie napisałem na kacpra94, jeśli nie znajdziesz to powinieneś wiedzieć co zrobić. A druga sprawa odkąd się pojawiłeś wciąż szukasz zwady, więc to może Ty zmień forum? Też grzecznie Cię mogę poprosić, ale ja nie mam zamiaru tego robić bo uważam, że każdy ma takie same prawa.
Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 3:53 pm Przepraszam Cię bardzo, temiku, ale na pewno nie Ty będziesz wyznaczał, kto ma teraz liczyć Forumową. Ty, który wspierałeś nagonkę na kacpra.

Tylko stwierdziłem fakt, że nigdy tu na tym forum nic nie zrobiłeś, ot tyle więc może teraz chciałbyś co wreszcie zrobić, to tylko taka sugestia. Oczywiście na to nie liczę.
Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 3:53 pm
I nie wiem ile masz w sobie empatii, ale właśnie kacper został tu poszkodowany. Sytuacja z nową koleżanką została wykorzystana do personalnych ataków na niego i innych forowiczów, którzy mieli czelność go wesprzeć.
Edit: do wypowiedzi powyższego forowicza nie będę się już odnosił na tym forum. Tak na pewno będzie zdrowiej (oj, Yacy, Ty to już dawno temu zrozumiałeś...).
Jeśli uważasz to za atak na kacpra ze strony bobbiego, jollego czy mojej (choć słowa nie było przeciw niemu) to czym jest atak na statystycznego, koleś sobie oddał głosy w dobrej wierze a Wy tak po prostu wedle swego widzimisię je przemaglowaliście i sprowadziliście do mniejszej rangi. Czy On nie jest przez Was pokrzywdzony? Wydaje mi się, że bardziej niż kacper, który jeśli został pokrzywdzony to właśnie przez kajmana, który swoim wnioskiem pokazał kto tu rządzi i że jego trzeba bezwarunkowo słuchać. Kolejna sprawa to podpieranie się kimś kto nie bierze udziału w dyskusji, najlepiej tak własnie czynić.
TStudent
Posty: 11732
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: TStudent »

Dajcie już wszyscy święty spokój. Wiem, że zasiałem ferment straszliwy i nie powinienem się już wtrącać, ale chyba można było zrobić tak od razu, żeby napisać do statystycznychkowalskich w tej kwestii. W sensie poinformować.
Ale cała sprawka tak naprawdę miała swój pierwowzór już w 2018 roku, gdy usiłowałem liczyć po raz pierwszy Forumowy Polski Top. To "moje usiłowanie" w przypadku głosów uporządkowanych alfabetycznie było rzeczywiście za jeden punkt, ale nie wiem, jak ostatecznie przyjął ś.p. Piotr, wiem, że wersje były nieco odmienne, bo też nie mogłem się niestety w pełni skupić na podliczaniu.
W każdym razie jestem jednym z winowajców, któremu by się należało jakieś półtorej tony pomyj. Może by wystarczyło. ;) Dziękuję.
A Ty, kacprze94, niepotrzebnie się poddajesz. Każdy może się pomylić. Sam bywałem tego przykładem i to o wiele więcej razy niż nadmieniłem wyżej.
kajman pisze: ndz sty 30, 2022 4:15 pmZgadzasz się z nim i to dlatego uważasz jego argumentację za uzasadnioną.
kajmanie, ja Cię prosiłem, uspokój się, a Ty nie zamierzasz się dostosować do tego. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
temik3
Posty: 17510
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 30, 2022 4:15 pm Po pierwsze to jeżeli już to kajman i kacper94, bo Neo01 nie miał z tym nic wspólnego tylko po czasie ją poparł podobnie zresztą jak neon.ka i (jeżeli dobrze rozumiem) TStudent.
Tak Ty pierwszy zwróciłeś uwagę a że bezpodstawnie to inna sprawa, dlatego potem posypała się lawina, przez Ciebie spowodowana. Doskonale rozumiem Twój zamiar, bo gdyby każdy tak głosował to pewnie te wyniki były by zafałszowane o czym piszesz, tylko nie zadaliście sobie trudu by wyjaśnić sytuację tylko ot tak po swojemu uznaliście, że tak będzie najlepiej. Kolega potem pokazał Wam, że zaingerowaliście w jego głosy bezprawnie i wspomniał o cenzurze i w jakis sposób miał rację. Owszem mógł zachować się inaczej i wyjaśnić, ale być może stwierdził, że wchodzicie z butami w jego głosy. Co do Neo owszem tylko poparł Was ale potem swoimi wpisami udowodnił, że skoro ma poparcie to może sobie poużywać. A że pewnych rzeczy nie doczytał i oberwało się mi z jego strony to już pikuś. Najlepszym rozwiązaniem była rozmowa z kolegą, a jeśli ta by nie przyniosła rozwiązania, po prostu uznać jego głosy.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10733
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Do temika:
1. Nie pisałeś nic bezpośrednio do kacpra, tylko swoimi komentarzami wspierałeś tę nagonkę. Nie twierdzę, że jesteś tu najbardziej winny, ale to, co robiłeś późnej i co robisz nadal, te wszystkie personalne wycieczki są co najmniej niesmaczne.
2. Nic nie zrobiłem dla forum? Jednak jesteś w błędzie. Z takich rzeczy od razu się narzucających kilkukrotnie prowadziłem topy i byłem w akademii przeboju roku. Straszna żenada, że muszę to pisać, ale kolejny raz powtarzasz te same kłamstwa, więc już spasowałem.
3. Odkąd się pojawiłem szukam zwady? Aha, spoko. To już 14 lat będzie. To naprawdę straszna ze mnie osoba. Wybacz, jeśli tak odbierasz moje uczestnictwo tu.
4. Z kajmanem znowu wszystko przekłamane. Kajman zadał pytania. Odsyłam parę stron wcześniej.
5. Nikim się nie podpieram, za to wasza grupa nagminnie to czyni. Swoją drogą ciekawe czy byłaby zadowolona, że ta niewinna w gruncie rzeczy sytuacja została wykorzystana do tego wszystkiego, co się potem działo.
Edit: 6. Takie sugestie co do opuszczenia forum powinienem zostawić bez komentarza, ale tylko zwrócę uwagę na pewną delikatną różnicę: wchodzę w wątki i komentuję tam, gdzie mnie to interesuje. Nie robię sobie poligonu doświadczalnego z działu, z którym nie mam nic wspólnego.
To tyle z mojej strony. Stwierdziłem, że nie będę odpowiadał już na żadne komentarze, bo naprawdę szkoda czasu i zdrowia. Można powiedzieć, że osiągnęliście cel. Gratulacje.
Ostatnio zmieniony ndz sty 30, 2022 4:49 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19815
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

temik3 pisze: ndz sty 30, 2022 4:20 pm Czy On nie jest przez Was pokrzywdzony?
No jakoś nikt nie kwapi się do napisania przeprosin pod adresem forowicza/forowiczki statystycznikowalscy... Bo po co co? Pokrzywdzonym jest kacper94. Paranoja.
Ku3a ma rację. Samozagłada nastąpi. Przez zakłamanie.

TStudent:
Akurat Ty nic tu nie zawiniłeś. Więc nie przepraszaj.

Kacper94:
Pokaż, że jesteś facet z jajami. Stałeś się ofiarą trochę przez własne "gapiostwo" i podatność na sugestie.

Kajman:
W topach były głosy alfabetyczne, ale nienumerowane. A to "delikatna" różnica.
TStudent
Posty: 11732
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 4:37 pmAkurat Ty nic tu nie zawiniłeś. Więc nie przepraszaj.
Ale mój przykład z 2018 roku poszedł i przyszedł tu.
jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 4:37 pmKacper94:
Pokaż, że jesteś facet z jajami. Stałeś się ofiarą trochę przez własne "gapiostwo" i podatność na sugestie.
Kapitalnie, w punkt. :D
jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 4:37 pmW topach były głosy alfabetyczne, ale nienumerowane. A to "delikatna" różnica.
Numerował Radzix, zarówno w 2018, jak i w 2020, ale liczyłem faktycznie za jeden punkt, ale z drugiej strony to miało o tyle uzasadnienie, że z 50, jak w 2018, czy z 66, jak w 2020, raczej trudno byłoby, żeby kolejność podobała się dokładnie taka, jak alfabet, nawet zresztą w TOPnowościach się nie zdarzyło Mu, żeby utwory podobały mu się w kolejności alfabetycznej, ale tam jest po kilkanaście utworów.
Natomiast abstrahując, uważam, że szanse na to, że komuś się dokładnie w alfabetycznej kolejności ustawi dziesiątka, ciągle są.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 4:37 pm Kacper94:
Pokaż, że jesteś facet z jajami. Stałeś się ofiarą trochę przez własne "gapiostwo" i podatność na sugestie.
Przez gapiostwo OK. Ale przez podatność na sugestię? Gdybym sam zauważył, że statystycznikowalscy tak głosują, to postąpiłbym tak samo jak kajman.
Zablokowany