Już? Znowu szybko przeleciało... Dziękuję za prowadzenie
W tym Topie mocno punktuje PSB (Kruklanki i Dx2 się ucieszą
Autobiografię cenię, ale zawsze brakuje mi dla niej głosów.
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Już? Znowu szybko przeleciało... Dziękuję za prowadzenie
no wiecie co...kacper94 pisze: ndz sty 02, 2022 5:47 pm Lecimy z kolejnymi trzema piosenkami: dość duży spadek, dość duży awans i delikatny spadek
53. 20. 640 Def Leppard - LOVE BITES (-33)
https://www.youtube.com/watch?v=im70eF8x14U
Liczba głosujących: 9 (-3)
Najwyższa pozycja: 1 VILKI (0)
52. 83. 640 Queen - INNUENDO 12 18 06:31 (+31)
https://www.youtube.com/watch?v=lD5J-lroElM
Liczba głosujących: 12 (+2)
Najwyższa pozycja: 18 (+1)
51. 50. 648 Pearl Jam - CRAZY MARY (-1)
https://www.youtube.com/watch?v=agBf56AGskk
Liczba głosujących: 13 (+1)
Najwyższa pozycja: 15 (-2)
Ja się poprawiłam i zagłosowałam... czyli ubyło 4, skoro ja doszłam.... I teraz szukaj ich
i ten telebłysk cudowny do niejTStudent pisze: ndz sty 02, 2022 6:35 pm Pomogłem chyba temu Eltonkowi, ale ten utwór jest wyśmienity.![]()

U mnie Layla była na 4. miejscu więc "najwyższa pozycja" chyba do poprawkikacper94 pisze: ndz sty 02, 2022 4:47 pm 61. 95. 592 Derek And The Dominos - LAYLA (+34)
https://www.youtube.com/watch?v=TngViNw2pOo
Liczba głosujących: 10 (+2)
Najwyższa pozycja: 5 (-2)



Moje chyba tez
+1TStudent pisze: ndz sty 02, 2022 8:06 pm Fragile to jedna z lepszych rzeczy, jakie mógł zrobić Sting.![]()
A sukcesu Louis'a to nie rozumiem

Cóż, ja lubię ten utwór, choć nie głosuję. Ale Armstrong zawsze był blisko bluesa, choć w tym akurat utworze jest od niego dość daleko
I tak sporo poza 22 wyskoczymy.gioconda2 pisze: ndz sty 02, 2022 8:14 pm Coś strasznie szybko teraz prezentacja nowych numerów leci, nie nadążam!
Jeden z moich ulubionych utworów z tamtej dekady, ale Animalsi pięknie grali też stare bluesy.VILKI pisze: ndz sty 02, 2022 8:14 pm Animalsi to lata 60te więc pewnie jak na tamte czasy to było COŚ ale...![]()
