O ile dobrze pamiętam, to było dokładnie 16:40. Pociąg ruszał z Warszawy 0:06, a o 16:46 wszedłem do "przedszkola" w Stuposianach.bobby-x pisze: pn wrz 13, 2021 8:44 pm A tymi 16h Miszon nie sciemnia. Komunikacja byla paskudna, i sam sie dziwilem, ze tak dlugo jechali.
XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Nie pamiętam ile czasu jechałem ale niewykluczone, że jeszcze dłużej. Wydaje mi się, że ruszałem poprzedniego dnia.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Czyli w czwartek o 16:40 byłeś na miejscu, to byliśmy przed tobą?Miszon pisze: pn wrz 13, 2021 8:54 pmO ile dobrze pamiętam, to było dokładnie 16:40. Pociąg ruszał z Warszawy 0:06, a o 16:46 wszedłem do "przedszkola" w Stuposianach.bobby-x pisze: pn wrz 13, 2021 8:44 pm A tymi 16h Miszon nie sciemnia. Komunikacja byla paskudna, i sam sie dziwilem, ze tak dlugo jechali.
A nie już mam, czwartek 14.08.2009, 522km, wyjazd 10:00, Stuposiany 21:50. Trasa:
Karczew - Wał Miedzeszyński - trasa Siekierkowska - Ursynów (zabieram Ku3ę i abd3mz) - Wilanowska - Konstancin Jez. - Góra Kalwaria - droga nr 50 - droga nr 801 - Wilga - Dęblin - Puławy - droga nr 12 - Lublin (obiad i zaopatrzenie zlotowe) - Kraśnik - Janów Lubelski - Nisko - Rzeszów - Domaradz - Brzozów - Sanok - Lesko - Ustrzyki Dolne - Stuposiany
To coś pokręciłem z tą połoniną i Kieferem przed listą. Oj to chyba mocny off-top.
- neon.ka
- Posty: 4364
- Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
- Lokalizacja: warszawa
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
bobby-x, Ty czytasz co tu piszą inni?bobby-x pisze: pn wrz 13, 2021 8:41 pm Pamietam, ze tez dojechalem samochodem z forowiczami (hmm ktorymi?) jakos pozno wieczorem.
neon.ka pisze: pn wrz 13, 2021 9:23 am Z tego co pamietam, to pierwsi się spotkali Kuba, Sebastian i bobby-x, którzy jechali samochodem.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Czytałem ale jakim cudem skoro byliśmy o 21:50 a Miszon o 16:46.
- neon.ka
- Posty: 4364
- Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
- Lokalizacja: warszawa
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Chodziło mi o to, że pytałeś z którymi forowiczami.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Mam taki pomysł, żeby już teraz każdy się zastanowił jaką pizze będzie chciał jeść w czwartek, może będzie nam łatwiej i szybciej zamówić. LLucky, masz na oku jakaś konkretną pizzerie? Może każdy by sobie obejrzał menu i możnaby powoli tworzyć listę pizz 
Jak już o jedzeniu, ja od jakiegoś czasu unikam glutenu (nietolerancja) i jem obecnie pieczywo bezglutenowe. Czy ktoś z Was ma podobnie?
Jak już o jedzeniu, ja od jakiegoś czasu unikam glutenu (nietolerancja) i jem obecnie pieczywo bezglutenowe. Czy ktoś z Was ma podobnie?
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Nie zauważyłaś, że ku3a żywi się na Zlotach nie zwykłym chlebem, tylko tymi "chrupkami"???Martyr pisze: pn wrz 13, 2021 10:24 pm Jak już o jedzeniu, ja od jakiegoś czasu unikam glutenu (nietolerancja) i jem obecnie pieczywo bezglutenowe. Czy ktoś z Was ma podobnie?
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Zmartię Cię, nie. Czy ktoś jeszcze chmiel toleruje?
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Zauważyłam, Miszonie 
Kuba, czy ewentualnie reflektujesz na chleb bezglutenowy?
Kuba, czy ewentualnie reflektujesz na chleb bezglutenowy?
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
to super, ja się cieszę że Ty masz normalnie, Bobby
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Ja też mam fart, że w zasadzie mogę jeść wszystko (no majonez niekoniecznie), a chmiel toleruję tylko w postaci płynnej.
Pizza to jakaś wege.
Pizza to jakaś wege.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
no to pizza odpada.Martyr pisze: pn wrz 13, 2021 10:24 pmja od jakiegoś czasu unikam glutenu (nietolerancja) i jem obecnie pieczywo bezglutenowe.
na szczęście przynajmniej pod tym względem u mnie się poprawiło i nie muszę już na ten gluten tak uważać, więc tym razem mam zamiar jeść normalne pieczywo
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Ewentualnie Papcio Chmiela.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
nad tym jeszcze pomyślę. Jak zjem coś z glutenem raz na jakiś dłuższy czas, to daje rade
o, tak właśnie pomyślałam, że może coś mogło się zmienić, dobrze ze na lepszeku3a pisze: pn wrz 13, 2021 10:45 pm na szczęście przynajmniej pod tym względem u mnie się poprawiło i nie muszę już na ten gluten tak uważać, więc tym razem mam zamiar jeść normalne pieczywo.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
czyli tak, jak przez długi czas u mnie - zlotowa pizza to święto, a potem glutenowy detoxMartyr pisze: pn wrz 13, 2021 11:32 pmnad tym jeszcze pomyślę. Jak zjem coś z glutenem raz na jakiś dłuższy czas, to daje rade![]()
tyle że to nie jest "coś z glutenem". to jest cała fura mąki.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Mam ulotki z dwóch:
Metross Pizza http://metross-pizza-otwock.prv.pl/ (z tej zwykle braliśmy)
Pizza Z Radości https://www.pizzazradosci.pl/restauracj ... ci-jozefow
przy czym z tej drugiej nie dowożą do Emowa.
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Jaki jest plan na piątek? O której wybywacie z Emowa, albo pojawiacie się w okolicy Wilsona?
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
To jeszcze chyba nie było ustalane. Ja w każdym razie podtrzymuję ofertę króciutkiego zwiedzania okolicy w drodze do 357.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Najwyższa pora ustalić dojazd na miejsce w czwartek.
Jeśli chodzi o spotkanie na Centralnym, to obecnie wygląda to tak:
adameria (~13:00, będziemy w kontakcie)
djjack (16:00-16:30 na Centralnym)
neon.ka (>= 17:00 na Centralnym)
ku3a (~17:00 na Centralnym)
kajman (18:15 na Wschodnim)
Ja jednak dam radę być o 17:00. Proponuję na tę godzinę ustawić godzinę spotkania. Zaproponowałbym na dworze, żeby nie trzeba było w maseczkach stać i czekać, ale widzę, że o tej porze może padać. W takim razie proponuję spotkać się w hali głównej. Tam będzie więcej miejsca niż na dworcu Śródmieście na peronie albo przy kasach.
Pojedziemy na Wschodni, spotkamy się z kajmanem i pojedziemy w dalszą drogę. Szczegóły tej części trzeba jeszcze dogadać. Trzeba znaleźć pociąg kajmana, pociąg nasz i ustalić perony.
Dokąd mamy jechać? Do Falenicy? Odbierzecie nas stamtąd jakoś czy czeka nas spacer? Z kim mamy się ewentualnie kontaktować?
Jeśli chodzi o spotkanie na Centralnym, to obecnie wygląda to tak:
adameria (~13:00, będziemy w kontakcie)
djjack (16:00-16:30 na Centralnym)
neon.ka (>= 17:00 na Centralnym)
ku3a (~17:00 na Centralnym)
kajman (18:15 na Wschodnim)
Ja jednak dam radę być o 17:00. Proponuję na tę godzinę ustawić godzinę spotkania. Zaproponowałbym na dworze, żeby nie trzeba było w maseczkach stać i czekać, ale widzę, że o tej porze może padać. W takim razie proponuję spotkać się w hali głównej. Tam będzie więcej miejsca niż na dworcu Śródmieście na peronie albo przy kasach.
Pojedziemy na Wschodni, spotkamy się z kajmanem i pojedziemy w dalszą drogę. Szczegóły tej części trzeba jeszcze dogadać. Trzeba znaleźć pociąg kajmana, pociąg nasz i ustalić perony.
Dokąd mamy jechać? Do Falenicy? Odbierzecie nas stamtąd jakoś czy czeka nas spacer? Z kim mamy się ewentualnie kontaktować?
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
A nie do Józefowa?
Coś się pozmieniało, na miesięcznym można jechać do 2 strefy, może na takim jednorazowym też?
Coś się pozmieniało, na miesięcznym można jechać do 2 strefy, może na takim jednorazowym też?
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Na takim za 7 zł owszem, bilet KM za to w taryfie promocyjnej do Otwocka kosztuje 4,90 zł. W piątek raczej skorzystamy z biletu grupowego na 10 osób za 22 zł, jeśli będziemy ruszać z 1 strefy.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Jeżeli chcecie na mnie czekać na Wschodzie to będzie mi bardzo miło. Tylko czy jak zrobicie sobie przerwę to nie będzie więcej kosztować? Jakby co to nie ma problemu i dotrę sam.
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
prawdę mówiąc nawet mi nie przyszło do głowy, żeby pojechać bez Ciebiekajman pisze: wt wrz 14, 2021 8:59 pm Jeżeli chcecie na mnie czekać na Wschodzie to będzie mi bardzo miło.
nie wiem, chyba zależy od biletu.kajman pisze: wt wrz 14, 2021 8:59 pmTylko czy jak zrobicie sobie przerwę to nie będzie więcej kosztować? Jakby co to nie ma problemu i dotrę sam.
takie normalne, na komunikację miejską, są czasowe, a więc 75 albo 90 minut i można się przesiadać ile się chce.
- neon.ka
- Posty: 4364
- Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
- Lokalizacja: warszawa
Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Mnie do biletów nie liczcie, bo jako honorowy dawca krwi jeżdżę za darmochę.konwicki1980 pisze: wt wrz 14, 2021 8:31 pm Na takim za 7 zł owszem, bilet KM za to w taryfie promocyjnej do Otwocka kosztuje 4,90 zł. W piątek raczej skorzystamy z biletu grupowego na 10 osób za 22 zł, jeśli będziemy ruszać z 1 strefy.