Na 100% to było ustalane, jeszcze przy jednej z pierwszych liter (no właśnie: przy D jak 2+1?). Nie było sprzeciwu, dotąd zawsze tak było.jollyroger72 pisze: wt sie 24, 2021 4:41 pm Ja tu widzę Cztery siódemki, więc może pod C?Może tak było proponowane, ale czy ustalone?Miszon pisze: wt sie 24, 2021 1:30 pm Tak było ustalane - liczy się ta litera, która jest piewszą w cyfrze.
Co do dziwnych znaków, to owszem taka propozycja padała, była też kontrpropozycja, by "dziwne znaki" dołączać do "znaków wyjsciowych". Czyli Ś przy S.
Ale to nie przeszło i pozostaje kwestią otwartą.