1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Tamte z Metzem sprzed trzech lat to były spoilery, cały top sam słuchałem i to był ostatni mój top przed wyprowadzką.
Wtedy euforia była na wieść o pierwszej wygranej Obywatela.
Wtedy euforia była na wieść o pierwszej wygranej Obywatela.
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2021 8:33 pm przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Kopa lat. Co u Ciebie? Zajrzysz na mycharts?
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
10. 5. Sztywny Pal Azji - WIEŻA RADOŚCI, WIEŻA SAMOTNOŚCI (1987)
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Masz rację, powinni wylecieć górą, ponad podium
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Masz rację, pora umierać... O której kładziesz się do trumny? Bo ja o 21:00 i już płaczę, że nie usłyszę miejsca 1.8azyliszek pisze: pn maja 03, 2021 8:30 pm Zajebali mi 2 godziny z tych 12 poświęconych na top. Nie mogli tego robić jak jechałem bez netu do Warszawy. Jeju co za syf.
Wracając do rzeczy...
O, mój trzeci głos z kartki. Też za nisko, ale załapał się do dziesiątki.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Szkoda SzPala.
2. miejsce ma w moim notowaniu, a mógł nawet wygrać, na moje życzenie wygrał 7 lat temu, 6 lat temu odszedł Szymoniak z tego zespołu.
Obywatel u mnie wygrywa.
2. miejsce ma w moim notowaniu, a mógł nawet wygrać, na moje życzenie wygrał 7 lat temu, 6 lat temu odszedł Szymoniak z tego zespołu.
Obywatel u mnie wygrywa.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Cześć Bigmiśku
Co do nowego utworu Much - uważam, że jest spoko, ale jak dla mnie trochę przydługawy.
Jeśli ktoś ma potrzebę ponownego odsłuchu, to proszę do mnie na priv...
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Oj SzPAl też za nisko...
Też uważam, że takie pogaduszki mogłyby być ewentualnie w pierwszej-drugiej godzinie TOPu.
A teraz ginie cała atmosfera - zamiast święta muzyki na którą głosowaliśmy jakieś tam "Muchy"...
Może chociaż pierwszej dziesiątki Stelmi nie zagada...
Też uważam, że takie pogaduszki mogłyby być ewentualnie w pierwszej-drugiej godzinie TOPu.
A teraz ginie cała atmosfera - zamiast święta muzyki na którą głosowaliśmy jakieś tam "Muchy"...
Może chociaż pierwszej dziesiątki Stelmi nie zagada...
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
To chyba mój nr 1 Pala.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Oj, jakieś tam Muchy... To jednak dość ważny zespół dla historii polskiej alternatywy XXI wieku. Fakt, ostatnio było o nich ciszej.
-
Dekodi
- Posty: 323
- Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
- Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Dokładnie mam to samo odczucie jakim podzielił się z nami Bazyliszek. Te rozmowy można było rozłożyć po jednej na każdą godzinę i nikt by tego nawet nie zauważył. A tak atmosfera siadła niesamowicie. To miało być święto polskiej muzyki, a nie promocja znajomych i przyjaciół Pana Piotr Stelmacha.adameria pisze: pn maja 03, 2021 8:35 pmMasz rację, pora umierać... O której kładziesz się do trumny? Bo ja o 21:00 i już płaczę, że nie usłyszę miejsca 1.8azyliszek pisze: pn maja 03, 2021 8:30 pm Zajebali mi 2 godziny z tych 12 poświęconych na top. Nie mogli tego robić jak jechałem bez netu do Warszawy. Jeju co za syf.
Wracając do rzeczy...
O, mój trzeci głos z kartki. Też za nisko, ale załapał się do dziesiątki.![]()
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
9. 8. Dżem - LIST DO M. (1991)
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
10. Szpal swego czasu nawet triumfował w PTWC, teraz "Wieża" ledwo obroniła miejsce w Top 10.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
To pewnie raczej tak jak u większości...
Chociaż pamiętam jak spieraliśmy się ponad 30 lat temu czy "Wieża" czy "Spotkanie z...".
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Sztywny na plus. Dżem na wielki plus.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
List do M na miejscu 9, ciekawe na którym miejscu najlepszy Dżem "Dzień w którym pękło niebo"
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Wreszcie dobiega mnie jakaś muzyka a nie brzęczenie Muchy.
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
zdecydowanie SPOTKANIE Z... było na mojej kartceAugust pisze: pn maja 03, 2021 8:39 pm To pewnie raczej tak jak u większości...
Chociaż pamiętam jak spieraliśmy się ponad 30 lat temu czy "Wieża" czy "Spotkanie z...".
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Ja tego bynajmniej nie neguję... I pewnie za naście lat, jak będą mieli jakiś numer w pierwszej 10 TOPu chętnie posłucham z nimi wywiadu.prz_rulez pisze: pn maja 03, 2021 8:38 pm Oj, jakieś tam Muchy... To jednak dość ważny zespół dla historii polskiej alternatywy XXI wieku. Fakt, ostatnio było o nich ciszej.
Ale teraz wolałbym takiego np. Grzegorza Markowskiego...
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
natomiast na Twoim drugim zlocie, wydarzyła się jedna z najważniejszych rzeczy w Twoim ...Yacy pisze: pn maja 03, 2021 8:13 pm pewnie był, ale tam na moim pierwszym zlocie różne rzeczy się działy![]()
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
A jednak nie, bo mnie zaćmiło. Wyżej cenię Wstyd i chyba też Luxtorpedę.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Mnie to też czeka. Ech, covid źle wpływa na produktywność...bigmisiek pisze: pn maja 03, 2021 8:39 pm Muszę Listę wskrzesić, bo zatrzymałem się gdzieś w okolicach października...
8azyliszku, a brzęczenie Kazika byłoby okej?
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
No to niech Muchy się produkują w alternatywnym wydaniu Topu. Gdzieś kiedyś indziej. Zbliżamy się do TOP 10 a tu Organek, a tu Muchy, a tu kolega z liceum. I kto jeszcze? Nic dziwnego, że pan Marek nie chciał prowadzić tej nowej Szansy na sukces, co tu się odwala.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Bardzo lubiłem Twoją listę. Było tam sporo bliskich mi klimatów.bigmisiek pisze: pn maja 03, 2021 8:39 pm Muszę Listę wskrzesić, bo zatrzymałem się gdzieś w okolicach października...