Byłaś serca bitem.
1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
ważniejsze żeby osiągnęli cel.bobby-x pisze: pn maja 03, 2021 7:20 pm No i brakuje tylko 10k zł miesięcznych wpłat aby dogonić radio Wojtkowe.
ale w sumie na to samo wychodzi, bo RNŚ kręci się od dawna ok. 660 000
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Teraz nie będzie już chyba słabych utworów...
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
No cóż, obiecałem sobie, że nie będę krytykował utworów. Więc pewnie często pomilczę.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Zaucha w moim topie jest na miejscu 12.
2 Maanamy w top 20 i 2x Obywatel G.C., do tego 2x Dżem w top 25.
Co więcej w top 10 prawie wszystko to 80's, bo jest JEDEN wyjątek.
2 Maanamy w top 20 i 2x Obywatel G.C., do tego 2x Dżem w top 25.
Co więcej w top 10 prawie wszystko to 80's, bo jest JEDEN wyjątek.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
1. 77 Grażyna Łobaszewska - Czas nas uczy pogody
2. 59 Edmund Fetting - Nim wstanie dzień
3. 54 Tilt - Jeszcze będzie przepięknie
4. 53 Dżem - Do kołyski
5. 47 Hey & Edyta Bartosiewicz - Moja i twoja nadzieja
6. 44 Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
7. 34 Męskie Granie Orkiestra - Początek
8. 28 Lombard - Przeżyj to sam
2. 59 Edmund Fetting - Nim wstanie dzień
3. 54 Tilt - Jeszcze będzie przepięknie
4. 53 Dżem - Do kołyski
5. 47 Hey & Edyta Bartosiewicz - Moja i twoja nadzieja
6. 44 Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
7. 34 Męskie Granie Orkiestra - Początek
8. 28 Lombard - Przeżyj to sam
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Analizując zeszłoroczny top... Zostaje 14 piosenek z Top 18 oraz dwa większe awanse. Choć jeden jest małą zagadką, w kontekście rozmowy Stelmiego z Organkiem...
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
1. 53 Budka Suflera - Jest taki samotny dom.
2. 40 Turbo - Dorosłe dzieci
3. 36 Czeslaw Niemen - Sen o Warszawie
4. 35 Raz Dwa Trzy - Trudno nie wierzyć w nic
5. 34 TSA - Trzy zapałki
6. 33 Dżem - Wehikuł czasu
2. 40 Turbo - Dorosłe dzieci
3. 36 Czeslaw Niemen - Sen o Warszawie
4. 35 Raz Dwa Trzy - Trudno nie wierzyć w nic
5. 34 TSA - Trzy zapałki
6. 33 Dżem - Wehikuł czasu
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
After party dziś Po Topie w 357, czyli takie post-scriptum.
- neon.ka
- Posty: 4364
- Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
- Lokalizacja: warszawa
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Tak, niezłe.M. i M. pisze: pn maja 03, 2021 7:23 pm Zaucha czaruje głosem. Chyba obie jesteśmy oczarowane..![]()
M. i M. byłaś serca biciem..
A Ty M. i M.?
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
16. 28. Breakout - MODLITWA (1974)
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Bardzo lubię ten utwór, ale w moim topie są inne. I szkoda, że rewelacyjne Co się stało kwiatom się nie załapało.
- neon.ka
- Posty: 4364
- Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
- Lokalizacja: warszawa
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
kajman, w ostatniej godzinie było 51, a nie Trzy zapałki. Zgodziło Ci się wszystko jak podliczałeś?

-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Breakout nieźle się ma, w moim topie "Modlitwa" jest 20.
neon.ka zapomniał o "Natchnieniu" apropo Zauchy.
Teraz mam także 16. miejsce: Martyna Jakubowicz, bo u mnie top bez najlepszych utworów Myslovitz, Niemena i Grechuty, ale coś w zamian się znajdzie.
neon.ka zapomniał o "Natchnieniu" apropo Zauchy.
Teraz mam także 16. miejsce: Martyna Jakubowicz, bo u mnie top bez najlepszych utworów Myslovitz, Niemena i Grechuty, ale coś w zamian się znajdzie.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Fajnie widzieć Was tu tylu, także tych dawno niewidzianych
Też jestem ciekawa co będzie dalej, bo jak na razie to niewiele tu dla siebie znalazłam
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Z tej dwójki to ja też zdecydowanie C'est chociaż najbardziej by mnie cieszyło Dzień dobry mr Blues.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Moje Top3. Gigantyczny utwór.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Tak, bo myślałem o 51 tylko źle wpisałem. Zapałki były już wcześniej i zostały policzone w innym pudełku.neon.ka pisze: pn maja 03, 2021 7:30 pm kajman, w ostatniej godzinie było 51, a nie Trzy zapałki. Zgodziło Ci się wszystko jak podliczałeś?![]()
![]()
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Zaucha i Breakout to akurat nie moje klimaty. Szanuję ale nie głosuję 
- stavanger
- Posty: 3423
- Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
- Lokalizacja: Poznań
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Widziałem kilka kartek z Mississippi w ogniu.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
"Modlitwa" z moim wsparciem tylko w forumowym głosowaniu, ale cały czas zasłużenie w ścisłej czołówce
.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Od 2015r Chłopcy u mnie w Top100.
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
15. 11. Chłopcy z Placu Broni - KOCHAM WOLNOŚĆ (1989)
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
"Byłaś serca biciem" najbardziej lubię z repertuaru Zauchy, więc zawsze słucham z ogromną przyjemnością. Do tego gdy zdarzy się, że mam okazję obejrzeć wykonanie w tv (chyba z Opola?) to nawet czasem podryguję w rytm muzykineon.ka pisze: pn maja 03, 2021 7:29 pmTak, niezłe.Ale nie spotkasz go w moim TWC.
I Tak jak GregF wolałabym, żeby wyżej było C'est la vie, a nie bicie serca.
A Ty M. i M.?
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2021 7:39 pm przez M. i M., łącznie zmieniany 1 raz.
-
semuś
- Posty: 2645
- Rejestracja: sob gru 13, 2008 9:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
- Lokalizacja: Słupsk
- Kontakt:
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Już miałem nadzieję, że jak Stelka wspomniał 1990 rok to poleci Collage z Baśni 