LP357, numer 6, 12.02.2021
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
-
czesio1
- Posty: 154
- Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 570 notowania
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Branoc wszystkim.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
mam nadzieję , ale na nic się nie nastawiam, pożyjemy, posłuchamy, zobaczymy jak to zagra, na razie dla mnie na notowaniu 1998 lista umarła, teraz ją wspominamy intesywniej, ale czy wróci do świata żywych?bobby-x pisze: pt lut 12, 2021 10:55 pmA czy myślisz, że kartkowa od oficjalnej jakoś ostro będzie się różniła?santosz pisze: pt lut 12, 2021 10:50 pm Lista piosenek jest nudna jak flaki z olejem, muzycznie słaba, ale oczywiście czekam na pełnowymiarową listę. Cały czas mam nadzieję na pewną duchową kontynuację LP3.
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Widzę, że dobrze, że mnie tu nie było dzisiaj w trakcie listy 
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
No proszę.
CGB za megahit A-Ha się bierze.
3. z rzędu tytuł dla Bluszcza, 1. taka seria w tej liście.
Domagała tydzień temu wypadł, szkoda, że nie ma "Synku mój".
CGB za megahit A-Ha się bierze.
3. z rzędu tytuł dla Bluszcza, 1. taka seria w tej liście.
Domagała tydzień temu wypadł, szkoda, że nie ma "Synku mój".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Przy piątym notowaniu jakoś trudno się temu dziwić.jedrzej2012 pisze: sob lut 13, 2021 1:37 am3. z rzędu tytuł dla Bluszcza, 1. taka seria w tej liście.
A co do Domagały to lepiej nie, bo to top 3 koszmarów 2020.
- VILKI
- Posty: 10808
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
ja mam tylko jedno pytanie. czy moderatorzy zrobili "coś" z tym co się tutaj wczoraj wydarzyło..bobby-x pisze: pt lut 12, 2021 10:35 pmJeszcze raz napiszę, jesteś debil nad debilami, jeśli takich rzeczy nie rozumiesz. Dostanę bana, a trudno, warto było...prz_rulez pisze: pt lut 12, 2021 10:32 pm A w 357 cały czas brakuje choćby cogodzinnych wiadomości i to raczej łatwy do zweryfikowania fakt.
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
tak, zrobili. sytuacja została wyjaśniona w prywatnych wiadomościach.