Pyt. 3 –
Najszybciej, bo za pierwszym razem i po 1 podpowiedzi trafili:
Kruklanki - obrączka
Djjack - zegarek
Prawidłowo odpowiedzieli również:
Kacper94 - zegarek
TStudent- nic
Temik3 - naszyjnik
Lady - obrączka
Kajman - nic
Znaczenie słów wybranych w wróżbie (potraktujcie to z

)
Zegarek – osoba ta jest bez serca, pragnie jedynie Cię wykorzystać, a potem spłatać figla. Nie wierz w jej słodkie słowa.
Obrączka – On/a się zastanawia czy oddać Ci serce czy komuś innemu. Zdradził/a Cię lecz gorzko żałuje.
Naszyjnik – chciałby/ chciałaby się z Tobą zobaczyć, pragnie od Ciebie usłyszeć „Kocham Cię”, nie może doczekać się chwili, gdy Cię pocałuje.
Nic – jesteś oszczędny i poważny, masz wiele dobrych zalet. Masz szalone powodzenie lecz nie wiesz kogo wybrać. Najlepiej mieć same koleżanki, to będziesz szczęśliwy.
Dziękuję Wszystkim za udział w zabawie.
Pozdrawiam Was.
Wasza forumowiczka Agnieszka
Poszukam jeszcze jakiejś wróżby dla VILKI