Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 3:42 pm I gdyby ta opcja przeszła, to zmusiło by ich do większego wysiłku (...)
Czy tu ma panować dyktatura?
Szeptun jedną k***ę posłał, a Ty już się bulwersujesz. Naprawdę chcesz więcej?
A jeśli kiedykolwiek wasza propozycja przejdzie, to o ile zostanę, to ocenię 5 utworów pozytywnie a całej reszcie konsekwentnie wp******ę ZERO. I tak zmuszono mnie do głosowania na 5 utworów, z których w moich oczach na głos zasługują dwie, góra trzy w każdym głosowaniu.