Ja też robię takie plejki, a nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś może ich potrzebować, dopóki sam nie skorzystałem z plejki mateusza15 (bo akurat jeszcze nowej nie zrobiłem a to jednak zajmuje trochę czasu).
Dlatego następnym razem jak zrobię własną, to Wam tutaj wrzucę link do niej.
Oj chyba tak.Nicoletta pisze: pn wrz 21, 2020 10:18 am W tej sprawie temikiem to mi się chyba pomyliłeś z sundrajtą tak więc sorry
Ale ta opcja jest ostatnia w zapisie, właśnie dlatego, że jest najmniej wiarygodna! Ale ok, dopiszę w regulaminie "w ostateczności", czyli jak inne źródła zawiodą (co jest mało realne).VILKI pisze: ndz wrz 20, 2020 9:08 pm jest niefortunnie napisane bo data premiery na YT nijak się ma do tego że utwór również jest nowy
kajman pisze: pn wrz 21, 2020 6:18 pm Ja się z nim zgadzam i uważam, że powinniśmy się ograniczyć do alfabetu łacińskiego.
Popieram w całej rozciągłości.VILKI pisze: pn wrz 21, 2020 6:43 pm też tak uważam. zresztą jak to się pojawi na liście to będę zmuszony to zmienić bo nie mam japońskiej czcionki na exelu