Trójkowa Foralista Przebojów #11
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Rzeczywiście, niesamowite skoki Cigarettes, Coldplay i Fisha.
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Zenek Zenkowi nierówny.VILKI pisze: pt sie 21, 2020 9:10 pm gioconda, Ty jako fanka tegoż artysty powinnaś znać lepiej jak to szło?![]()
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
... a to oznacza że pożegnaliśmy dzisiaj...:
15 . 13 . 10 . Tool - PNEUMA 20
17 . 19 . 05 . Rammstein - AUSLÄNDER 26
22 . 22 . 03 . Kesha - CHILDREN OF THE REVOLUTION 23
24 . 18 . 03 . Metal Church - PLEASE DON'T JUDAS ME 20
25 . NN . 01 . Fisz Emade Tworzywo - NIE ZA MIŁE WIADOMOŚCI 20
29 . 27 . 02 . Whitesnake - ALWAYS THE SAME 30
15 . 13 . 10 . Tool - PNEUMA 20
17 . 19 . 05 . Rammstein - AUSLÄNDER 26
22 . 22 . 03 . Kesha - CHILDREN OF THE REVOLUTION 23
24 . 18 . 03 . Metal Church - PLEASE DON'T JUDAS ME 20
25 . NN . 01 . Fisz Emade Tworzywo - NIE ZA MIŁE WIADOMOŚCI 20
29 . 27 . 02 . Whitesnake - ALWAYS THE SAME 30
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Jestem w niebie!!!VILKI pisze: pt sie 21, 2020 9:21 pm czas na najbardziej zaskakującą dzisiaj piątkę![]()
![]()
![]()
15 . 30 . 02 . Fish - GARDEN OF REMEMBRANCE 46
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
sprawdź ostatnie dwa wyniki Metallicy u nas
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Cieszy awans 15, a 12 to powinna wypaść. To jest prawie tak złe jak Arabeska.VILKI pisze: pt sie 21, 2020 9:21 pm 15 . 30 . 02 . Fish - GARDEN OF REMEMBRANCE
12 . 27 . 03 . Coldplay - TROUBLE IN TOWN
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
VILKI pisze: pt sie 21, 2020 9:26 pm ... a to oznacza że pożegnaliśmy dzisiaj...:
17 . 19 . 05 . Rammstein - AUSLÄNDER 26
-
AlekOb
- Posty: 4640
- Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Chwilę mnie nie było i muszę nadrobić TOP30 
Chyba na razie najbardziej cieszy awans Travis (mimo, że punkt mniej niż ostatnio), no i że Gilmour się trzyma, a Smiling nie wypadło jeszcze.
A ten Roosevelt to rzeczywiście zaskoczenie. Pamiętam, że zdziwiłem się, że to przeszło do zestawu, bo jakoś nie zapamiętałem tego utworu przy przesłuchiwaniu nowości, a teraz jeszcze pominięcie
Chyba na razie najbardziej cieszy awans Travis (mimo, że punkt mniej niż ostatnio), no i że Gilmour się trzyma, a Smiling nie wypadło jeszcze.
A ten Roosevelt to rzeczywiście zaskoczenie. Pamiętam, że zdziwiłem się, że to przeszło do zestawu, bo jakoś nie zapamiętałem tego utworu przy przesłuchiwaniu nowości, a teraz jeszcze pominięcie
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
:
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Szok, że polski Fisz wyleciał po tygodniu. A tak wszyscy (prawie) na to czekali... Czas na o wiele lepszy Kurz
Reszta poza Keshą to same metale i mocne rocki
Reszta poza Keshą to same metale i mocne rocki
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Ostatnia Metallica, to chyba nawet eliminacji w nowościach nie przeszła
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
14 to mój nr 1 ostatniego tygodnia (a czy w tym się uda?Kuba1201 pisze: pt sie 21, 2020 9:24 pm 14. Jednak miałem rację, jeśli chodzi o nowość. Bardzo dobry kawałek z wykopem
13. Po prostu kolejna dobra piosenka od tej pani![]()
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
no to taka metafora, możem być co innego, np. Rammstein, ale jak jest jakiś mniej znany wykonawca to ciężko mu coś wskórać
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
No nie, moje miejsca 2, 3 i 4 w głosowaniu.VILKI pisze: pt sie 21, 2020 9:26 pm ... a to oznacza że pożegnaliśmy dzisiaj...:
15 . 13 . 10 . Tool - PNEUMA 20
22 . 22 . 03 . Kesha - CHILDREN OF THE REVOLUTION 23
24 . 18 . 03 . Metal Church - PLEASE DON'T JUDAS ME 20
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
czekam z nicierpliwością na ostatnie utwory Fisha, ale ten singiel to cienki jest
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
no tak, ale tak można też powiedzieć o elektronice npsantosz pisze: pt sie 21, 2020 9:30 pm
no to taka metafora, możem być co innego, np. Rammstein, ale jak jest jakiś mniej znany wykonawca to ciężko mu coś wskórać
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Nic się w nim praktycznie nie dzieje.santosz pisze: pt sie 21, 2020 9:31 pm czekam z nicierpliwością na ostatnie utwory Fisha, ale ten singiel to cienki jest
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
znaczy LP się ucieszykajman pisze: pt sie 21, 2020 9:31 pmNo nie, moje miejsca 2, 3 i 4 w głosowaniu.VILKI pisze: pt sie 21, 2020 9:26 pm ... a to oznacza że pożegnaliśmy dzisiaj...:
15 . 13 . 10 . Tool - PNEUMA 20
22 . 22 . 03 . Kesha - CHILDREN OF THE REVOLUTION 23
24 . 18 . 03 . Metal Church - PLEASE DON'T JUDAS ME 20
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Lady, ta piosenka Cigarettes jest naprawdę ładna.
Bardzo ładny tekst i muzyka też.
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
No nie, Kurz to katastrofa. Nawet jak na nich to jest beznadziejne.
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #11
Nie za miłe wiadomości out
, czyli mam 1 okienko na wrzucenie czegoś z nowosci 