I nawzajem
Trójkowa Foralista Przebojów #7
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Ja też dziękuję za to, że przy rozmowach o kisielu, zupach, blondynkach, snach i brunetkach te 3 godziny zleciały jak z bicza strzelił i że zaczyna się tworzyć swoisty "Teatrzyk Listowy" 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Wyniki dzisiejszego notowania są bardzo, bardzo interesujące. Mam nadzieję, że syndrom drugiego tygodnia nie dotknie w kolejnym notowaniu rodziny Gilmourów. Dla mnie wydarzeniem tego notowania jest zdecydowanie debiut francuskiej "Czarnych Oczu"
Dzięki VILKI za prowadzenie kolejnej Listy, wszystkim za głosowanie i komentowanie tutaj, no i do przeczytania w tym miejscu za tydzień o tej porze
Dzięki VILKI za prowadzenie kolejnej Listy, wszystkim za głosowanie i komentowanie tutaj, no i do przeczytania w tym miejscu za tydzień o tej porze
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Ale brzmi znacznie bardzie rockowo i znacznie lepiej niż mdły pierwowzór, którego nie lubię.