a mnie ta Madonna coraz bardziej poruszakajman pisze: pt lip 24, 2020 7:53 pm Batuka niestety nie weszła, Trouble na szczęście. Szkoda, że Dzieci nie weszły, bo brzmią rewelacyjnie.
Trójkowa Foralista Przebojów #7
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Nie, bo gdyby był to o zgłaszaniu bym nie pomyślał.
Bo jest świetnie. W ogóle dla mnie to najlepsza płyta Madonny, ale są wyjątki, jak to nieszczęsne Crave z najnowszego zestawu.
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Chyba gdzie koło 58? Jak kojarzę.
A jak myślisz, że o to pytałem to nie, pytałem ogólnie o jakikolwiek utwór.
- konwicki1980
- Posty: 5712
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Przypominam o trwającym topie Modern Talking. Zresztą, jak nie chcecie, nie głosujcie, będę miał mniej do liczenia, a moje głosy większą wartość. 
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
kajman, nie czas już wgl na piwko? 
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
ja odhaczyłem siękonwicki1980 pisze: pt lip 24, 2020 7:58 pm Przypominam o trwającym topie Modern Talking. Zresztą, jak nie chcecie, nie głosujcie, będę miał mniej do liczenia, a moje głosy większą wartość.![]()
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Może budyń?
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Ja się zbieram, może na wczasach to zrobię.VILKI pisze: pt lip 24, 2020 7:59 pmja odhaczyłem siękonwicki1980 pisze: pt lip 24, 2020 7:58 pm Przypominam o trwającym topie Modern Talking. Zresztą, jak nie chcecie, nie głosujcie, będę miał mniej do liczenia, a moje głosy większą wartość.![]()
![]()
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
byłoby paranoją zgłaszanie utworów które były kiedyś na lp3 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Ale to nieszczęśliwa, a nie poczekalnia.
Spoko, zagłosuję, ale na razie tworzę swój polski PTWC.
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Ja systematycznie odsłuchuję, ale nie mogę za dużo w jednym ciągu, bo po wysłuchaniu 5 wszystko zlewa się w jedną całośćkonwicki1980 pisze: pt lip 24, 2020 7:58 pm Przypominam o trwającym topie Modern Talking. Zresztą, jak nie chcecie, nie głosujcie, będę miał mniej do liczenia, a moje głosy większą wartość.![]()
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
dzisiaj w top 30 mamy
12 do góry
12 w dół
1 bez zmian
5 nowości
plus miłą niespodziankę za dobrą godzinkę
12 do góry
12 w dół
1 bez zmian
5 nowości
plus miłą niespodziankę za dobrą godzinkę
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
ja myślałem że to będzie miła rozrywka ale czym głębiej w las ...tym mniej strawniegioconda2 pisze: pt lip 24, 2020 8:03 pmJa systematycznie odsłuchuję, ale nie mogę za dużo w jednym ciągu, bo po wysłuchaniu 5 wszystko zlewa się w jedną całośćkonwicki1980 pisze: pt lip 24, 2020 7:58 pm Przypominam o trwającym topie Modern Talking. Zresztą, jak nie chcecie, nie głosujcie, będę miał mniej do liczenia, a moje głosy większą wartość.![]()
I w konkursie na włosy myślę, że powinny być 3 opcje: długie, półdługie i krótkie, bo on miał 3 długości włosów przez czas trwania kariery
![]()
Ostatnio zmieniony pt lip 24, 2020 8:07 pm przez VILKI, łącznie zmieniany 1 raz.
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
Budyń to ja lubię np. bananowy
Podobnie lody. Gdzieś widziałam też piwo bananowe, muszę spróbować 
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
to będą pozdrowienia od Niedźwieckiego
-
gioconda2
- Posty: 7578
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
A ja stanę po stronie kisielu, ale do jedzenia. Walki w kisielu odpadają 
- VILKI
- Posty: 10828
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
gioconda2 pisze: pt lip 24, 2020 8:09 pm A ja stanę po stronie kisielu, ale do jedzenia. Walki w kisielu odpadają![]()
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #7
kisiel dobry na stawy