Trójkowa Foralista Przebojów #4
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
szykuje nam się nowy numer jeden...
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Bardzo ciekawe podium się zapowiada, bardzo 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
W sumie to tak samo ma The Weeknd, zresztą sam należę do grupy osób, które głosują na te dwa utworykajman pisze: pt lip 03, 2020 9:39 pmPewnie tak kokieteryjnie. Mógł się spodziewać głosów, bo na innym forum.VILKI pisze: pt lip 03, 2020 9:36 pmsam pamiętam jak pisał że nikt i tak jej nie poprze w propozycjach![]()
http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=51297
Wprawdzie to nie to samo, ale jednak o czymś świadczy (szczególnie, że trochę osób stąd tam jest).
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Tragedia ten Weekend
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
7. Po prostu załamkas.VILKI pisze: pt lip 03, 2020 9:37 pm 07 . 16 . 02 . The Weeknd - IN YOUR EYES
06 . 14 . 02 . Jucho - DRZEWA
05 . 01 . 04 . Edyta Bartosiewicz - TEN MOMENT
04 . 02 . 04 . Alanis Morissette - SMILING
6. Tej pani zdarzały się dobre rzeczy, ale te najgorsze robią największą karierę.
5. Bardzo dobrze.
4. Zagłosowałem pierwszy raz tutaj i miałem nadzieję na zwycięstwo, a tu niestety.
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Albo nowy stary.
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
ja tej babki Jucho wgl nie kojarzyłem wcześniej
fajne to piano jest 
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
U mnie tak samo.
To jest to czego się obawiałem (dwa tygodnie temu).
A ten numer mi tutaj kompletnie nie przeszkadza, chociaż jeszcze nie przekonał na tyle by brać go pod uwagę.
Zaskakująca strefa spadków!VILKI pisze: pt lip 03, 2020 9:37 pm 05 . 01 . 04 . Edyta Bartosiewicz - TEN MOMENT 57
04 . 02 . 04 . Alanis Morissette - SMILING 70
I to mi się właśnie w naszej zabawie bardzo podoba, nie ma murowania miejsc na podium(-ie).
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
co jak co ale trójka to sami weterani 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
To Domowa Melodia czyli koszmarna Grażka.VILKI pisze: pt lip 03, 2020 9:44 pm ja tej babki Jucho wgl nie kojarzyłem wcześniejfajne to piano jest
![]()
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
... ale za tydzień prawdopodobnie będzie jeszcze coś gorszego niż ten Weekend - Zalewski
Ale po cichu liczę że dla przeciwwagi znajdzie się też coś znakomitego
Ale po cichu liczę że dla przeciwwagi znajdzie się też coś znakomitego
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
zauważcie jak top 4 odskoczyło od Edyty
ale to nic nie znaczy bo tyle co tydzień jest jednak zmian 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Top 3 dla BJ i PSB to .... Nie mam słów.
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
sam jestem ciekaw ile zwojuje to Twoje cudolady pisze: pt lip 03, 2020 9:46 pm ... ale za tydzień prawdopodobnie będzie jeszcze coś gorszego niż ten Weekend - Zalewski![]()
Ale po cichu liczę że dla przeciwwagi znajdzie się też coś znakomitego![]()
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Duża różnica punktowa między 4. a 5. miejscem. W ubiegłym tygodniu 70 pkt dałoby wygraną, no ale wtedy głosowały chyba tyko 33 osoby, a na dzisiejsze notowanie aż 39? Czy to rekord jeśli chodzi o to, ile osób wzięło udział w naszej zabawie?
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
rekord tak ale ... 37kacper94 pisze: pt lip 03, 2020 9:48 pm Duża różnica punktowa między 4. a 5. miejscem. W ubiegłym tygodniu 70 pkt dałoby wygraną, no ale wtedy głosowały chyba tyko 33 osoby, a na dzisiejsze notowanie aż 39? Czy to rekord jeśli chodzi o to, ile osób wzięło udział w naszej zabawie?
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
I tego się trzymajmy.
Bo nie słuchałeś Domowych Melodii.
W odróżnieniu od tych, którzy ich tam umieścili (niektórzy przynajmniej mentalnie tak mają).
Zawsze się do czegoś musisz przyczepić.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
37 bodajże VILKI pisał.
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
a może Limahllady pisze: pt lip 03, 2020 9:46 pm ... ale za tydzień prawdopodobnie będzie jeszcze coś gorszego niż ten Weekend - Zalewski![]()
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Z tego to liczyłem to Łapajowi zabrakło dwóch punktów, żeby go wywalić.lady pisze: pt lip 03, 2020 9:46 pm 1. ... ale za tydzień prawdopodobnie będzie jeszcze coś gorszego niż ten Weekend - Zalewski![]()
2. Ale po cichu liczę że dla przeciwwagi znajdzie się też coś znakomitego![]()
2. Raczej będzie, bo wyszło mi, że wyżej niż Zalewski. Prawie na pewno z moim głosem.
Nota bene chyba trzy utwory z mojej piątki przejdą.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #4
Limahl w przeciwieństwie do tych dwóch jest cudowny.