No ciekawe, kto by to miał być.
Inny cytat:
Nowy Świat uprzedza, że wkrótce będzie potrzebować kolejnej pomocy ze strony słuchaczy.
A to ci niespodzianka.
omega pisze: ↑sob maja 30, 2020 9:57 pm
Wystarczyłoby na siłę nie szukać w redakcji Trójki winnych tego, że notowanie 1998 wygrała piosenka Kazika.
No ale chcieli i co Pan im zrobisz? Zauważ, że gdyby redakcja nie ingerowała w wyniki, to już by nie dało się wciskać kitu o fałszerstwie, ponieważ w elektronicznym systemie glosowania wszystko jest czarno na białym. Ewentualnie mogliby się czepiać słuchaczy, ale wtedy życzę powodzenia.
Zastanówmy się, jakiej listy właściwie chcemy? Czy akceptujemy to, że wyniki mogą nie być prawdziwe (wszystkich "nadgorliwych" głosów i tak nie da się wychwycić), czy chcemy wyników uczciwych, nawet jeśli nasi ulubieni artyści/piosenki nie będą wysoko? Swoją drogą gdybym to ja miał robić tę korektę to bym się poddał.
Przypomnę tylko, że oskarżenia były poważne, była plansza, konkretne liczby głosów oraz stwierdzenie, że fałszowanie listy prawdopodobnie trwało od dawna i dlatego trzeba zrobić audyt. Z tych oskarżeń nikt się nie wycofał (spośród tych, którzy oskarżali). Były nawet sugestie, że istniał cennik miejsca na liście.
No właśnie, mogli to zrobić, bo była ingerencja.
Rozumiem, że Twoja wypowiedź to ironia i stąd uśmieszek.
Ironia była w części o małpie i wybuchu, ale przecież nie bez powodu redakcja korygowała wyniki. Naprawdę nie rozumiem skąd taka wyrozumiałość dla głosujących wielokrotnie.