Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
walka na ulicy pod Trójką, walka na antenie radia, walka tu na forum - Trójka przetrwa, zginie wreszcie Trujka
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
- wojtmar
- Posty: 16
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 4:24 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: Pomorze Nadwiślańskie
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Doczekałem się, że żyję w ciekawych czasach. Nie wierzę że to się dzieje!
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie zniknęło po prostu pokazuje aktualne notowanie którego nie maalbarn pisze: pt maja 22, 2020 7:40 pm Dobry wieczór - choć dobry dla nikogo tutaj na pewno nie jest.
Alp3.pl też zniknęło? Wita tylko złowieszczy napis The End... Czy ma ktoś notowanie 1999, znów tajemniczo zaginione?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Takiej listy też nie ma, jest najwyżej lista przebojów trujki. Ktoś chyba o tym pisał.zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 8:13 pm 1) Nie ma takiej Listy - jest Lista Przebojów Programu Trzeciego
Chyba nie... Swoją drogą nawet nowości nie ma, czyli coś jest na rzeczy.
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Listy nie ma, dobrze że chociaż nie tworzą cyrku z jej kontynuowaniem (na ten moment). Jeśli partia rządząca ma liczyć głosy, to dla wszystkich lepiej, by nikt nie miał wątpliwości, że listy nie ma.zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 8:13 pm Strona www: "Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone"
1) Nie ma takiej Listy - jest Lista Przebojów Programu Trzeciego
2) Zawieszone: czyli nie zagłosujemy na 2000 notowanie???
R.I.P.![]()
![]()
![]()
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie za bardzo mam jak je wspominać, bo nie byłem jeszcze wtedy świadomym słuchaczem.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Pod Trójką było sporo artystów, m.in. Daria Zawiałow.
-
semuś
- Posty: 2645
- Rejestracja: sob gru 13, 2008 9:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
- Lokalizacja: Słupsk
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Chyba koniec protestu. Ludzie chyba wystraszyli się mandatów.
- zbyszu
- Posty: 10316
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie ma nowości. Nie było Piosenek Dnia. Nie było Płyty Tygodnia. Nie ma, nie ma nie ma...
Kto ma zredagować nowości? Żąda? Budka? Łodej?

Kto ma zredagować nowości? Żąda? Budka? Łodej?
-
semuś
- Posty: 2645
- Rejestracja: sob gru 13, 2008 9:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
- Lokalizacja: Słupsk
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
semuś pisze: pt maja 22, 2020 8:17 pm Zapowiada się koniec protestu. Ludzie chyba wystraszyli się mandatów.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Wszystko prawda, ale lista - notowanie i lista - audycja to dwie różnie sprawy.zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 8:13 pm Strona www: "Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone"
1) Nie ma takiej Listy - jest Lista Przebojów Programu Trzeciego
2) Zawieszone: czyli nie zagłosujemy na 2000 notowanie???
3) "Audycje" - liczba mnoga - czyli nie będzie 2001, 2002, 2003...
R.I.P.![]()
![]()
![]()
LP3 była audycją autorską Niedźwieckiego i Barona, Lista przebojów w znaczeniu głosowania słuchaczy może istnieć dalej.
W 2002 r. oficjalnie Program III Polskiego Radia zmienił nazwę na Trójka (wcześniej funkcjonującą w obiegu potocznym). To automatycznie oznaczało zmianę nazwy LP3.
- zbyszu
- Posty: 10316
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Stoją 4 osoby z transparentami w przepisowej odległości...

-
falcoeagle
- Posty: 755
- Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Skoro nie ma dyrektora muzycznego to kto miał to robić?zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 8:17 pm Nie ma nowości. Nie było Piosenek Dnia. Nie było Płyty Tygodnia.
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Stan epidemiologiczny? Chyba epidemii cenzury i mentalnego kneblowania ludzi
Ja wiem, ze latwo mi pisac bedac w oddali, ale powinnisciw masowo wychodzic na ulice. Te mandaty nie beda sie liczyc, gdy zmieni sie wladza.
Sam sie zastanawiam, czy nie dowiedziec sie o obecnych regulacjach w Grecji i nie zaproponowac protestu w Atenach.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Artur gra na tym dzisiejszym pogrzebie:
https://www.facebook.com/watch/?v=3100931336596789
https://www.facebook.com/watch/?v=3100931336596789
- zbyszu
- Posty: 10316
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Chyba koniec transmisji...A u Olejnik żona Kosiniaka-Kamysza...

- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Koniec relacji na fb i yt
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
I po proteście? Transmisja na Onecie się skończyła? Bo jest tylko logo, a patrzyłem na to bez głosu...
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Prawie 150 stron.
Dziękuję wam wszystkim.
Ja idę na spacer
Dziękuję wam wszystkim.
Ja idę na spacer
-
obywatelmd
- Posty: 20
- Rejestracja: ndz sty 12, 2020 2:51 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 roku
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A w międzyczasie Mann z Trzaskowskim prowadzą "playlistę przebojów Trójki"... A o tym co myślicie? Mi się to nie podoba
-
Doggg
- Posty: 262
- Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
a tu jest Wojtek Mann z... kandydatem:
https://www.facebook.com/search/top/?q= ... SEARCH_BOX
https://www.facebook.com/search/top/?q= ... SEARCH_BOX
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Gdyby kiedyś był Top Polski, to niech zostanie na 1. miejscu. Wyprzedziłby Niemena i wskoczyłby na 2. miejsce podsumowania.krzychu78 pisze: pt maja 22, 2020 8:13 pm Nie pytaj o Polskę , ta playlista teraz zdecydowanie nie jest przypadkowa
Co więcej w ogólnym topie znów byłby najwyżej z polskich utworów przeskakując Niemena, którego pewnie rozdzieliłaby jeszcze Autobiografia i List Dżemu.
Brothers in Arms lub Epitaph na 1. i byłoby super, aczkolwiek Zeppelini i Queen to też nie tragedia.
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 8:25 pm przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.






