Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Przecież 40-50 latkowie to jest właśnie generacja X.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A ja mam takie pytanie formalne: Czy zakładać nowy temat odnośnie następnego notowania, czy jednak wszystko będzie kontynuowane tutaj?
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Sorry za ten źle przycięty cytat. Piszę z telefonu i coś mi się omsknęło
Ale już nie da się tego poprawić. Chyba żeby Moderator ...
Ale już nie da się tego poprawić. Chyba żeby Moderator ...
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
PeterCub - my się choć łapiemy na 40-tkę? Mam rację?PeterCub pisze: pt maja 22, 2020 6:32 pm Czekam na telefony od słuchaczy rocznikowo po 2000 roku. Były jakieś?
O, właśniezbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:30 pm Kurczę - Trójka - jak dotąd - była radiem dla 40-50-60-latków...bo tylko tacy dzwonią do radia.
Młodziaków, tych wszelkich generacji "X" czy "Y" nie ma :-/
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Może to będzie taki mały kontakt pana Piotra ze słuchaczami.Yacy pisze: pt maja 22, 2020 6:18 pm Aleksandra Kaczkowska na fb:
Trójka stała się moim radiowym domem we wrześniu 2006 roku, ale fakt, że "wychowałam" się na jej korytarzach, po których biegałam od małego szkraba, wyrobił we mnie bardzo głęboki sentyment do tego miejsca. Przez ostatnie 10 lat kilkakrotnie stawałam przed pytaniem czy odejść i za każdym razem ostatecznie zostawałam. Nie dla siebie ale dla słuchaczy. To dla nich tworzy się radio.
Udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie jak postąpić tym razem, było jednym z najtrudniejszych zadań jakie postawiło przede mną życie.
Dziękuję, że pomogliście mi swoją życzliwością i wsparciem. Zawsze starałam się o emocjach opowiadać muzyką i teraz nie będzie inaczej. Postanowiłam, że zostaję.
Dla Was. Z Wami.
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
I tak jesteś zuch! Ja z teleHono nie zacytuję niczego. Nawet napisać post, to już sztuka...ale tak to już jest z owym pokoleniem "X"lady pisze: pt maja 22, 2020 6:33 pm Sorry za ten źle przycięty cytat. Piszę z telefonu i coś mi się omsknęło![]()
Ale już nie da się tego poprawić. Chyba żeby Moderator ...
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 6:37 pm przez zbyszu, łącznie zmieniany 1 raz.
-
PeterCub
- Posty: 457
- Rejestracja: sob kwie 04, 2009 7:37 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Chociaż mam wrażenie że generalnie obecna młodzież rocznik 2000 ma wyjechane, jeśli chodzi o edukację muzyczno-artystyczną (wiadomo, że nie wszyscy), idą za tłumem. I faktycznie tych, którzy słuchają muzyki "swoich rodziców" jest stosunkowo mało.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Za parę dni kończę 30 lat, Trójki słucham już pół życia.zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:30 pm Kurczę - Trójka - jak dotąd - była radiem dla 40-50-60-latków...bo tylko tacy dzwonią do radia.
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja się obawiam tego co może być przed 19:00zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:18 pmCholera, też ryczędominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 6:07 pm Proszę tu pożegnanie Katarzyny Kłosińskiej
https://soundcloud.com/user-551297590/2 ... pozegnanie![]()
![]()
![]()
-
PeterCub
- Posty: 457
- Rejestracja: sob kwie 04, 2009 7:37 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja już w tym roku 50...
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 6:38 pm przez PeterCub, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Na stronie Programu Trzeciego:
"Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone".
Po kliknięciu na link:
"Artykuł niewidoczny."
Chyba wszystko jest już jasne...
"Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone".
Po kliknięciu na link:
"Artykuł niewidoczny."
Chyba wszystko jest już jasne...
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 6:38 pm przez LokiWawa, łącznie zmieniany 1 raz.
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
I Słuchaczka z Renią też się popłakała...dominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 6:36 pmJa się obawiam tego co może być przed 19:00zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:18 pmCholera, też ryczędominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 6:07 pm Proszę tu pożegnanie Katarzyny Kłosińskiej
https://soundcloud.com/user-551297590/2 ... pozegnanie![]()
![]()
![]()
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Spoko, ja najchętniej słucham muzyki rodziców moich dziadkówPeterCub pisze: pt maja 22, 2020 6:36 pm I faktycznie tych, którzy słuchają muzyki "swoich rodziców" jest stosunkowo mało.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
U mnie się wyświetla na górze playlista, potem wszystko to co pod nią, tej informacji nie widzę...LokiWawa pisze: pt maja 22, 2020 6:37 pm Na stronie Programu Trzeciego:
"Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone".
Po kliknięciu na link:
"Artykuł niewidoczny."
Chyba wszystko jest już jasne...
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tak - coś majstrują - teraz pierwszy artykuł to "Ostatnio grane"LokiWawa pisze: pt maja 22, 2020 6:37 pm Na stronie Programu Trzeciego:
"Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone".
Po kliknięciu na link:
"Artykuł niewidoczny."
Chyba wszystko jest już jasne...
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Istnieje możliwość, że ktoś na górze jednak przestawił wajchę, zarządził w tył zwrot, i nie mogą zrobić notowania 1999, bo nie wiadomo, czy utrzyma się sfałszowana wersja 1998.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
U mnie też już tej informacji nie ma.
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Pojawiła się kolejna zaraz ... mówi redaktor na 3 biegu
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moi synowie słuchają, niekoniecznie z radia, do którego nie dzwonią, bo jak powiedzieć była Trójka.PeterCub pisze: pt maja 22, 2020 6:36 pm I faktycznie tych, którzy słuchają muzyki "swoich rodziców" jest stosunkowo mało.
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2020 6:42 pm przez barb42, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Można zapłacić jednym zwykłym przelewem z góry za minimum 3 miesiące - co w gruncie rzeczy nie ma znaczenia, jeśli po prostu chce się wesprzeć radio jakąś konkretną kwotą, po prostu będzie ona spływała do radia etapami.kajman pisze: pt maja 22, 2020 11:13 am Chciałbym też wspomóc finansowo Radio Nowy Świat, ale nie wiem czy można zrobić to jako stałe zlecenie bankowe (nie mam bankowości internetowej i mieć nie chcę), a jeżeli tak to w jaki sposób. Proszę o odpowiedź (może być na PW).
A ja mam nadzieję, że żadnej listy przebojów nie będzie, żeby nikt nie trolował, że ktoś manipuluje jej wynikami.kajman pisze: pt maja 22, 2020 11:13 am Przy okazji napiszę, że nie będę go słuchał (ciekawe czy za to też będę oskarżony o chwiejność bądź/i hipokryzję). No chyba, że będzie tam lista przebojów.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
w ramówce już nie ma Listy https://www.polskieradio.pl/Portal/Sche ... edule.aspx
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Diabetofon...
https://www.polskieradio.pl/9/8732/Arty ... h-bliskich
Ta sytuacja źle wpływa na poziom cukru...
Diabetycy, nie proponuję Wam słuchać Trujki.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja nawet zastanawiałem się, czy nie lepiej, jeśli już ma się stać, złapać cowid do września. Przynajmniej bylbym mężczyzną w przedziale 20-40 lat.
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Audycja muzyczna od 19.00 do 23.00 Uśmiech przez

- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie zdziwię się, że podczas tej karykatury Listy nie puszczą Kazika, bo przecież i tak nikt się nie połapie
No a wyniki tego czegoś też będą niesamowite, skoro liczba głosów jest pewnie dwa razy mniejsza.
Nie spodziewałem się, że tak szybko doczekamy się powtórki z 10 maja - wyborów, które były, ale ich nie było.
Nie spodziewałem się, że tak szybko doczekamy się powtórki z 10 maja - wyborów, które były, ale ich nie było.