Kajmanie, jako osoba która bardzo często narzeka na komercje w trójce powiem tak - komercja Ok - łatwo obiektywnie zaliczyć dany utwór do komercyjnych, swoją drogą Kazik powoli też staje się komercyjny. „Marna” komercja to chyba już słowo za dużo. Dla mnie Eilish jest „nienajgorszą” komercją, a dla wielu głosujących jest dobrą komercją, patrząc po wynikach.kajman pisze: czw maja 21, 2020 8:03 amAle w zestawie cały czas jest mnóstwo marnej komercji tylko słuchacze na to (na szczęście) nie głosują. Zdarzają się niestety wyjątki typu Billie Eilish.
Nasz gust nie jest lepszy niż ich
