Jednak naiwność bierze górę u Ciebie.prz_rulez pisze: ndz maja 17, 2020 9:10 pm FOXD - mozna wyslac z potwierdzeniem odbioru.
Pisze, ze gwarancji nie ma ale jest gwarancja, ze skandal bedzie jeszcze wiekszy.
Moim zdaniem będzie tak, że urobią teorię, która dzisiaj z przecieków już się klaruje, będzie nieco większy ból d..y u wielu osób, może jeszcze ktoś się odważy na odejście z Trójki i tyle. W piątek będzie "kolejne" notowanie, które być może wielu słuchaczy zbojkotuje, w tym pewnie część osób z forum, ale za kolejny tydzień większość przejdzie do porządku dziennego/cotygodniowego, bo uzna że nic nie mogą. Dlaczego? Bo większość z reguły oczekuje, że inni zrobią coś za niego, by było inaczej. Tyczy się to także pozostających w Trójce, bo względy ekonomiczne itp. Oczywiście będzie się o tym dywagowało na forach i być może pozostanie wątpliwość co do kolejnych notowań. Ale z czasem wszystko spowszednieje, a słuchacze będą się cieszyć, że Trójka i lp3 dalej plumka. Przecież z tutejszych wielu wpisów takie oczekiwania płyną
A co do akcji kartkowej, to życzę mimo wszystko powodzenia. Sam nie wezmę udziału bo wiem jaki będzie tego efekt. Preferuje skuteczne akcje, ale na te mało kogo stać mentalnie