No szkoda, że nie piłkarz, no ale ciekawe po kim ma tą wrednośćzbyszu pisze: pt maja 15, 2020 10:52 pm Miał być kot (Piszczek) u weterynarza okazało się, że nie będzie kastracji, tylko sterylizacja (Pisia)...i utarł się Pisior. Fakt, najbardziej wredny![]()
Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
super info - dziękujęDarekM pisze: pt maja 15, 2020 10:49 pm Mam w zeszycie zapisaną liczbę głosów, które uzbierały niektóre utwory. Zwycięzca - The Cars miał 909 głosów, Klincz na m. 20 miał 301, Mr. Zoo'b - 101, a utwór z m. 40. - 40.
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dzięki za 4h. Dobranoc.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dzięki za dzisiaj. Bardzo Miło spędzone 4 godziny tej audycji. Do przeczytania za tydzień, na 7 dni przed jubileuszem 
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Jak to po kim...Po panu
Do nasłuchania
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dobre pytanie, Oj, kot pamiętam, Kot bez ogona Variusa i chyba Renata Przemyk miała Kota.zbyszu pisze: pt maja 15, 2020 11:07 pm A swoją drogą...Ciekawe ile mamy utworów z "kotem" w tytule...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Black Cat - Janet Jackson
Cat People - David Bowie
Cats In The Cradle - Ugly Kid Joe

Cat People - David Bowie
Cats In The Cradle - Ugly Kid Joe
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
No i...
KOCICA - TSA
KOCICA - TSA
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
I jeszcze - jako wykonawca - Kot Stefan.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Kurczę, od Lady Panka nie słuchałam i sporo fajnego mnie ominęło ...
W tamtych czasach nawet pop w rodzaju tego Paula czy Phila był bardzo dobry. Miało to jakiś klimat, a teraz to tylko bity się liczą ...
A koty uwielbiam
W tamtych czasach nawet pop w rodzaju tego Paula czy Phila był bardzo dobry. Miało to jakiś klimat, a teraz to tylko bity się liczą ...
A koty uwielbiam
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A ja sie wzialem za odsluch znalezionej perelki... Notowania 888... jedynego, w ktorym udalo mi sie dodzwonic do Trojki! To bedzie mile zasypianie.
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dakota - Stereophonicsjotem3 pisze: pt maja 15, 2020 11:18 pm Black Cat - Janet Jackson
Cat People - David Bowie
Cats In The Cradle - Ugly Kid Joe
![]()
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
jak będzie, to minimum trzecie.djjack pisze: pt maja 15, 2020 9:56 pm A w poniedziałek rano powinni zagrać numer jeden z ostatniego notowania...
Będzie to chyba drugie odtworzenie tego numeru w Trójce.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
U mnie "odsłuchane" podpadło już dawno temu. już to pisałem, że mają dziury jak w serze szwajcarskim.
A to, że "odsłuchane" nie słucha MO to nic nie wie. I tyle.
I co oni na to??
ja na szczęście tam nie zaglądam tylko słucham, bo lubię Owczarka.
https://www.polskieradio.pl/9/337/Artyk ... owosci-moc
tak gdzieś od 59:30 min .
A to, że "odsłuchane" nie słucha MO to nic nie wie. I tyle.
I co oni na to??
ja na szczęście tam nie zaglądam tylko słucham, bo lubię Owczarka.
https://www.polskieradio.pl/9/337/Artyk ... owosci-moc
tak gdzieś od 59:30 min .
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Akurat mogę się zgodzić z Aro, bo znam takie przypadki, że coś było zagrane, a w odsłuchane nie było. I okazało się to prawdą bo Kazik został zagrany tuż po 2 dnia 9 maja.
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
bida Panie z tym.
Tuż po 2.
http://3.dktr.pl/?sel=09_05_2020
kliknij plik jest bez tytułu, od 2.00 pierwszy utwór.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Starsi Panowie? No bez przesady, tak to proszę do mnie po 70ce. Na razie jestem Dojrzały.Yacy pisze: pt maja 15, 2020 10:55 pmStarsi Panowie tak mają. wiem coś o tym
dobrze, że jeszcze pamiętamy
a do tego w większości bardzo lubimy!
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
To smutne, że na bis jest rewelacyjna. Wolałbym aby ta 19-22 była rewelacyjna, albo chociaż bardzo dobra, niektóre piosenki może i fajne, i nigdzie indziej nie grane ale jakieś takie same smutasy.
Szkoda, że choćby takich utworów jak z wczorajszego bisu, nie można od czasu do czasu usłyszeć w Zapraszamy.
Kiedyś chyba wszystkie nowe utwory w zestawie były prezentowane w pn i wt lub sam pn w Zapraszamy.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Bardzo Ci dziękuję za prezentowanie utworów z tej dodatkowej godziny.
Nie mogłam słuchać, a dzięki Tobie, nawet czytanie sprawia przyjemność.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
tak ok.temik3 pisze: sob maja 16, 2020 9:50 amTuż po 2.
http://3.dktr.pl/?sel=09_05_2020
kliknij plik jest bez tytułu, od 2.00 pierwszy utwór.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Wczoraj nie zdążylem, to podziękuję dzisiaj - za prezentowanie wyników, za ciekawe komentarze, za kulturalną wymianę zdań. Pięknie odżywa wątek z komentarzami.
Złożyło się na to pewnie kilka czynników, choć dla mnie najmocniej rzuca się w oczy brak pewnego użytkownika... 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
No właśnie zauważyłem, że coś długo go nie było.dannar pisze: sob maja 16, 2020 11:33 amZłożyło się na to pewnie kilka czynników, choć dla mnie najmocniej rzuca się w oczy brak pewnego użytkownika...
A ten wątek ma najwięcej postów od 2013 roku. Coś pięknego
Gratuluję
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie ma za co.dannar pisze: sob maja 16, 2020 11:33 am Wczoraj nie zdążylem, to podziękuję dzisiaj - za prezentowanie wyników (...)
Wynik rzeczywiście bardzo dobry, ale nie zapominajmy, że wczoraj mieliśmy dodatkową godzinę z archiwaliami. I gdyby do tego odliczyć moje około 60 postów z wynikami, to rezultat byłby mniej okazały. Niemniej i tak jest się z czego cieszyć.TStudent pisze: sob maja 16, 2020 12:07 pm A ten wątek ma najwięcej postów od 2013 roku. Coś pięknego![]()
A to taki piękny jubileusz był...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Maiłem wczoraj zawitać po kilku tygodniach niebytu, głównie z ciekawości jak tam Kazik sobie poradzi
Wynik przerósł moje przypuszczenia. Brawo Kazik
W FF kawałek na razie propozycją.
Poza tym może wrócą dawne klimaty "trójkowe" (w tym jakaś lp na dobrym poziomie) w innej odsłonie, co z ciekawością śledzę i kibicuję. W końcu to ludzie tworzą dany projekt, a nie jego logotyp
Poza tym może wrócą dawne klimaty "trójkowe" (w tym jakaś lp na dobrym poziomie) w innej odsłonie, co z ciekawością śledzę i kibicuję. W końcu to ludzie tworzą dany projekt, a nie jego logotyp