no cóż...
5. [861 | 19 | 3 x 1.] Obywatel G.C. - NIE PYTAJ O POLSKĘ (jedrzej2012, mateusz15, tuttej123)
spadek z 1.
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
no cóż...
Aro pisze: sob maja 02, 2020 6:21 pm No, a z tego co pozostało, to na podium chętnie widziałbym (…) Arahję
No cóż, z głosem Bazylego mielibyśmy trzy utwory z liczbą punktów powyżej 1000
BTW, utwór "Sztuka latania" był na drugim miejscu po 30 głosach, miał wówczas 716 punktów.
Zaczynam żałować, że nie zagłosowałem.TStudent pisze: sob maja 02, 2020 8:45 pm BTW, utwór "Sztuka latania" był na drugim miejscu po 30 głosach, miał wówczas 716 punktów.
Aro pisze: sob maja 02, 2020 6:21 pm No, a z tego co pozostało, to na podium chętnie widziałbym Wieżę SzPala
Wszystkie tajemnice tego topu rozwiewają Wasze posta.
TStudent, tak świetnie sobie poradziłeś, może i ten drugi zechcesz zamknąć?krzychu78 pisze: sob maja 02, 2020 8:56 pm dzięki TStudent za ekspresowe przedstawienie wyników, dobra robota![]()
![]()
o tym samym pomyślałembarb42 pisze: sob maja 02, 2020 9:04 pm TStudent, tak świetnie sobie poradziłeś, może i ten drugi zechcesz zamknąć?![]()
Czy takie ekspresowe to bym nie powiedział, zacząłem wczoraj wieczorem i specjalnie przeciągałem, zostawiając crème de la crème na konieckrzychu78 pisze: sob maja 02, 2020 8:56 pm dzięki TStudent za ekspresowe przedstawienie wyników, dobra robota![]()
![]()
Obawiam się, że nie dam rady. Mam sporo swojej roboty ze studiów, teraz pora wreszcie i ją wypełnić.barb42 pisze: sob maja 02, 2020 9:04 pm TStudent, tak świetnie sobie poradziłeś, może i ten drugi zechcesz zamknąć?