I tu się zgadzam.8azyliszek pisze: sob maja 02, 2020 7:13 pm Wojenka to piosenka taka sobie. Ale za rym "Zawsze jest powód do użycia noża - Płock żąda dostępu do morza" to ma u mnie szacun.
13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Swego czasu jedna z najbardziej hejtowanych przeze mnie polskich piosenek. Do dzisiaj w sumie niewiele się zmieniło, tak więc z przyjemnością daję zero. 
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Yacy, już wiem o jaki utwór Ci chodzi.
Ale czy "Wojenka" brzmi Ci wszech czasowo?
Jak dla mnie to jakaś pomyłka stulecia.
Ale czy "Wojenka" brzmi Ci wszech czasowo?
Jak dla mnie to jakaś pomyłka stulecia.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No no.8azyliszek pisze: sob maja 02, 2020 7:13 pm Ale za rym "Zawsze jest powód do użycia noża - Płock żąda dostępu do morza" to ma u mnie szacun.
Mnie pociągają te gierki gitarowe w refrenie i powtarzane słowo "nieładnie".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ty masz 26 lat i ja o tobie pamiętam.kacper94 pisze: sob maja 02, 2020 7:13 pm Ciekawe czy słuchacze będą pamiętać o tym utworze za 25-30 lat?
Prawo i Pięść to jest dopiero stare ale ludzie głosują.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ale że "Wojenka" wyżej niż "Hydropiekło"?
Zasłużenie najwyższy utwór z XXI wieku.
"w dupie z wami i waszymi wojnami".
Zasłużenie najwyższy utwór z XXI wieku.
"w dupie z wami i waszymi wojnami".
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Niemen na sześć, Lao z kolejną (po HPW) jedynką.
589/95=6,20.
589/95=6,20.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
W tym roku mój głos dla Lao Che przeniosłem na inny utwór, ale miejsce w Top 20 obronione. Nawet przy dotychczasowym tempie globalnego ocieplenia dostęp do morza w tym stuleciu Płockowi nie grozi, ale w następnym... kto wie.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
albo mi się zdaje albo jakaś dziwna wersja Dni...
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Lao na 3 ale Grechuta na 10
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
17 * 16 * 13 --> MAREK GRECHUTA - "Dni, których nie znamy". (1971)
max: 4 (2017)
min: 17 (2020)
max: 4 (2017)
min: 17 (2020)
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Mój ulubiony polski utwór - ale zagrany nie w tej wersji (ta grana ledwo łapie się do dobrych utworów, a podstawowa ma oczywiście 10 z wykrzyknikiem). W dodatku słabo sobie radzi.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ale zjechana wersja Grechuty. @bobby zgłaszam!


- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Rezerwat ostro w górę chyba idzie
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
jest w moim szerokim TWC, więc...Neo01 pisze: sob maja 02, 2020 7:14 pm Yacy, już wiem o jaki utwór Ci chodzi.
Ale czy "Wojenka" brzmi Ci wszech czasowo?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Pan Marek oczywiście na 10, ale ta wersja to jakaś okaleczona.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Mało nas, w związku z czym nie jesteśmy warci uwagi.tadzio3 pisze: sob maja 02, 2020 7:10 pmMnie również to dziwi i smuci zarazem. Nie wiem czy to kwestia zwykłego zapomnienia o Forum, czy się czymś naraziliśmy.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
A dlaczego taka wersja? Zapewne późniejsza, ale skąd ona pochodzi?
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Grechuta też ustąpił miejsca komuś, kogo w pierwszej dwudziestce PTWC jeszcze dotąd nie było. Czyżby tylko w płytowej wersji "Dni..." można usłyszeć, że czasu jest tak wiele?
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 7:20 pm przez GregF, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Też z 1971, tyle że radiowa.tadzio3 pisze: sob maja 02, 2020 7:18 pm A dlaczego taka wersja? Zapewne późniejsza, ale skąd ona pochodzi?
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
RezerwatGregF pisze: sob maja 02, 2020 7:19 pm Grechuta też ustąpił miejsca komuś, kogo w pierwszej dwudziestce PTWC jeszcze dotąd nie było. Czyżby tylko w płytowej wersji "Dni..." Grechuta śpiewał, że czasu jest tak wiele?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Niespodzianki... 
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Niespodzianka jak cholera. Do niczego z taką wersją.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Lepiej, żeby skrzynka była szybko, bo inaczej się zablokuje.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No i jest "Zaopiekuje się mną". Zapewne tylko w tym roku tak wysoko.