Podpisuję się pod tym pytaniembigmisiek pisze: sob maja 02, 2020 6:18 pm A ja się zastawiam, dlaczego w zestawie do głosowania nie ma "C'est la vie - Paryż z pocztówki"...
13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No i wyszedłem na wiadomościach i ominął mnie Breakout, a teraz muszę słuchać tego... Czy zawsze najlepsze kawałki muszą być po pełnej? 
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No niestety ten jest bardziej popularny. U mnie na pierwszym miejscu w głosowaniu bez jednego i drugiego (tamci mieli 6 moich głosów) Dzień dobry mr Blues. Nie dość, że Zaucha miażdży, to instrumentalnie też jest rewelacja, a sama kompozycja Wasowskiego przepiękna.GregF pisze: sob maja 02, 2020 6:16 pm Zaucha niżej niż rok temu, ale wciąż zdecydowanie za wysoko na miejscu, które powinien zajmować raczej z Dżamblami lub Anawą.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jak pisałem już przed chwilą to jest mój nr 1. Bem też to świetnie zrobiła, ale się nie umywa.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 6:16 pm Andrzej Zaucha - DZIEŃ DOBRY MISTER BLUES to byłoby coś. Ten na antenie muzycznie znacznie mniej mi pasuje ale oceniam go w sumie na 6.
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
o! to nie z powodu Zauchybigmisiek pisze: sob maja 02, 2020 6:18 pm A ja się zastawiam, dlaczego w zestawie do głosowania nie ma "C'est la vie - Paryż z pocztówki"...
cześć big!
prowadzisz jeszcze swoją listę?
gdzieś można ją zobaczyć?
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
"Przegląda nad tafli wodą", czekam zawsze jak na zakonnice w Jolce. 10/10
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Lombard - "Przeżyj to sam", absolutnie nie cierpię!
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Zakonnice teraz też w maseczkach. Arabowie teżkrzysiek83 pisze: sob maja 02, 2020 6:25 pm "Przegląda nad tafli wodą", czekam zawsze jak na zakonnice w Jolce. 10/10
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
25 * 26 * 13 --> LOMBARD - "Przeżyj to sam". (1982)
max: 25 (2020)
max: 25 (2020)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Lombard stworzył chyba jeden z największych szlagierów w historii polskiej muzyki. Nie znam osoby, która nie zna na pamięć choćby 1-2 wersów refrenu tej piosenki.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Hej
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Współczuję tym drugim, jeśli noszą pokaźny zarost, bo wiem z doświadczenia, że pieruństwo ześlizguje się ciągle z brody.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 6:26 pmZakonnice teraz też w maseczkach. Arabowie teżkrzysiek83 pisze: sob maja 02, 2020 6:25 pm "Przegląda nad tafli wodą", czekam zawsze jak na zakonnice w Jolce. 10/10
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Lombard na 7
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
"Przeżyj to sam" kiedyś bardziej mi się podobało. Dzisiaj podoba mi się na 5,5.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dla mnie totalnie skopane. Dostaje dwa. A teraz najlepszy Lombard w tym topie. Przeżuj to sam ma ode mnie cztery.
557/88=6,33.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Piosenka szwaczek w jedynej prawidłowej wersji. Gitara Zandera i te krzyki 
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
I na złość mu oddałem 7 głosów na jego utwory.
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Kazali mi to śpiewać na muzyce w podstawówce... A i bez tego można mieć uraz do Lombardu.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Co racja, to racja. Ale utwór na tyle dobrze napisany, że w wersji Bem też się broni.kajman pisze: sob maja 02, 2020 6:23 pmNo niestety ten jest bardziej popularny. U mnie na pierwszym miejscu w głosowaniu bez jednego i drugiego (tamci mieli 6 moich głosów) Dzień dobry mr Blues. Nie dość, że Zaucha miażdży, to instrumentalnie też jest rewelacja, a sama kompozycja Wasowskiego przepiękna.GregF pisze: sob maja 02, 2020 6:16 pm Zaucha niżej niż rok temu, ale wciąż zdecydowanie za wysoko na miejscu, które powinien zajmować raczej z Dżamblami lub Anawą.
W ostatnich latach swoje wersje "Byłaś serca biciem" nagrały m.in. siostry Wrońskie (Ballady i Romanse) i Skawiński, ale trudno powiedzieć, aby specjalnie przysłużyły się oryginałowi.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Teraz wiedzą (być może) jak czują się ich kobiety.krzysiek83 pisze: sob maja 02, 2020 6:28 pm Współczuję tym drugim, jeśli noszą pokaźny zarost, bo wiem z doświadczenia, że pieruństwo ześlizguje się ciągle z brody.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ten utwór z kategorii takich, które mi się nie podobają, choć uważam za dobre.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Tak sobie myślę, że gdyby wywalić z topu pierwsze 27 utworów i przesunąć następne do góry to byłby na znacznie wyższym poziomie (chociaż kilku uteworów pewnie byłoby mi szkoda).
Przeżyj to sam w innej wersji.
Jeżeli nie znacie -
https://www.youtube.com/watch?v=hq21duEf7fM
"Przeżyj to sam", ale... z innym tekstem
https://www.youtube.com/watch?v=hq21duEf7fM
"Przeżyj to sam", ale... z innym tekstem
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
super, będę wypatrywałbigmisiek pisze: sob maja 02, 2020 6:28 pm Obecnie jestem w okolicach lutego, może jak dogonię rzeczywistość to znów zaprezentuję ją na mycharts![]()
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
To mamy podobnie i nie wiem skąd ta niechęć, może wokal? Może "Łańcuch czystych serc" w młodości?