13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jak jest Lipiński, to jeszcze czekam na "Jeszcze będzie przepięknie" - nieoficjalny hymn ostatnich tygodni.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jest moje 67. miejsce
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jest i Daria. O pardon, to oryginał. 
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
50 gości... To rekord? Ludzie, rejestrujcie się, logujcie - nie gryziemy tu 
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Młynarski na 10.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
68 * 122 * 2 --> WOJCIECH MŁYNARSKI - "Jeszcze w zielone gramy". (1990)
max: 68 (dzisiaj)
max: 68 (dzisiaj)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
"Jeszcze w zielone gramy" też zasługuje na to miano, ze wskazaniem na oryginałNeo01 pisze: sob maja 02, 2020 1:44 pm Jak jest Lipiński, to jeszcze czekam na "Jeszcze będzie przepięknie" - nieoficjalny hymn ostatnich tygodni.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 1:52 pm przez GregF, łącznie zmieniany 2 razy.
-
gżegoż
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Niesamowite, jak dziewczyny swoimi wspaniałymi wersjami wypromowały starocie na topie
Na których miejscach były "Jeszcze w zielone gramy" oraz "Wszystko czego dziś chcę" zanim Daria i Monika je odkurzyły i ulepszyły?
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dla Brygady pięć, dla Młynarskiego siedem (czy to aby kanoniczna wersja?). 265/45=5,89 (osatatnio się pomyliłem i nie było średniej ponad sześć).
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Trochę smutne, że największe sukcesy w TWC osiągają artyści dopiero po śmierci...
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jeden z najważniejszych tekstów ever, panie Wojtku dzięki!
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 1:50 pm przez barb42, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Tak tak, to ja 
Zawsze tu byłem w czasie Wszech Topów i sobie czytałem... A dzisiaj sobie przypomniałem, że chyba kiedyś też się rejestrowałem, wpisałem hasło, weszło i... jestem
Zawsze tu byłem w czasie Wszech Topów i sobie czytałem... A dzisiaj sobie przypomniałem, że chyba kiedyś też się rejestrowałem, wpisałem hasło, weszło i... jestem
kajman pisze: sob maja 02, 2020 1:42 pmPrzeoczyłem. Z tego co wiem (bo to stary mychartsowicz) to na pewno piosenkę poetycką, ale nie tylko. Możesz zajrzeć do zamrażarki, tam z 200 jego list jest.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 1:37 pm Ciekawi mnie nowy forumowicz o nazwie bigmisiek. Ciekawe jaką muzykę lubi?
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Daria do bioder najwyżej. Wszystkie inne wersje do pięt nie dorastają wykonaniu RDT.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Racja. Spojrzałem na dół strony i zauważyłem, że forum przegląda też bigmisiek ale miał jak dotąd tylko 2 posty i myślałem, że to nowy forumowicz a tu taka niespodzianka. Bigmisiek zarejstrował się w 2005 roku.Neo01 pisze: sob maja 02, 2020 1:46 pm 50 gości... To rekord? Ludzie, rejestrujcie się, logujcie - nie gryziemy tu![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
67 * 104 * 4 --> PERFECT - "Chcemy być sobą". (1981)
max: 67 (dzisiaj)
max: 67 (dzisiaj)
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Perfect na 9
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Będę bronić wersji Umer.Aro pisze: sob maja 02, 2020 1:49 pmDaria do bioder najwyżej. Wszystkie inne wersje do pięt nie dorastają wykonaniu RDT.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Prawda, ale Młynarski kompletnie tego nie exponuje. Daria i (jeszcze bardziej 123) zrobili to dużo lepiej.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Witaj!bigmisiek pisze: sob maja 02, 2020 1:49 pm Tak tak, to ja
Zawsze tu byłem w czasie Wszech Topów i sobie czytałem... A dzisiaj sobie przypomniałem, że chyba kiedyś też się rejestrowałem, wpisałem hasło, weszło i... jestem![]()
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Witam Cię równieżbigmisiek pisze: sob maja 02, 2020 1:49 pm Tak tak, to ja
Zawsze tu byłem w czasie Wszech Topów i sobie czytałem... A dzisiaj sobie przypomniałem, że chyba kiedyś też się rejestrowałem, wpisałem hasło, weszło i... jestem
kajman pisze: sob maja 02, 2020 1:42 pmPrzeoczyłem. Z tego co wiem (bo to stary mychartsowicz) to na pewno piosenkę poetycką, ale nie tylko. Możesz zajrzeć do zamrażarki, tam z 200 jego list jest.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 1:37 pm Ciekawi mnie nowy forumowicz o nazwie bigmisiek. Ciekawe jaką muzykę lubi?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Przy nasłuchu tego Perfectu odnoszę wrażenie, że oglądam jakiś stary mecz. 
Przedtem Wojciech z moim głosem.
Przedtem Wojciech z moim głosem.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Brygada Kryzys na 6,5, Pan Wojciech tylko na 3, natomiast Perfect na 4,5.
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No to zapowiada się Autobiografia na pierwszym
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jak stare mecze to tylko te piłkarskie z lat 70.TStudent pisze: sob maja 02, 2020 1:52 pm Przy nasłuchu tego Perfectu odnoszę wrażenie, że oglądam jakiś stary mecz.![]()