13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No to chyba największy koszmar 245 utworów wybrzmiewa.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Rojek tak jakoś ostatnio za bardzo jęczy, falsety mu nie wychodzą. Beksa to chyba jeden z lepszych jego utworów. Daję mu 2.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Drugie dzisiaj 10 dla SDM. Subtelnie wypikany Rojek na 7,5.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
W sumie dobrze, że wypadł z Top-100.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
SDM jakoś nie do końca mnie przekonało i dostało siedem. Rojek lepszy od Syren, ale tylko na cztery. Po ośmiu utworach 47/8=5,88.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dla mnie największy to był Biliński.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Beksa na 8. Ale bez głosu. Fisz na 9 też bez głosu.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 9:52 am przez jerzyko70, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
104 * 79 * 2 --> FISZ EMADE TWORZYWO - "Ślady". (2014)
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 9:53 am przez LokiWawa, łącznie zmieniany 2 razy.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Beksa to kolejny przykład typu Gotye czy Sedelle. Wrzucają do zestawienia jakieś piosenki co były głośne rok, czy dwa lata temu. I raz wybijają się one wysoko, a potem #nikogo, bo to w sumie przeboje jednego sezonu są a nie piosenki ponadczasowe, jak choćby Anioły.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Wg mnie to najlepszy Fisz jaki pojawił się na LP3. Daję mu 8.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Myślałem, że Kaliber albo Paktofonika.
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jak narazie mamy 8 wypadków z Top100 w stosunku do ubiegłorocznego Topu:
1. Coma "Los cebula i krokodyle łzy" z 97 miejsca
2. Dawid Podsiadło "Nieznajomy" z 83 miejsca
3. Republika "Moja krew" z 99 miejsca
4. Lady Pank „Zamki na piasku” z 82 miejsca
5. Coma „Leszek Żukowski” z 80 miejsca
6. Republika „Śmierć w bikini” z 98 miejsce
7. Artur Rojek „Beksa” z 94 miejsca
8. Fisz Emade Tworzywo „Ślady” z 79 miejsca
1. Coma "Los cebula i krokodyle łzy" z 97 miejsca
2. Dawid Podsiadło "Nieznajomy" z 83 miejsca
3. Republika "Moja krew" z 99 miejsca
4. Lady Pank „Zamki na piasku” z 82 miejsca
5. Coma „Leszek Żukowski” z 80 miejsca
6. Republika „Śmierć w bikini” z 98 miejsce
7. Artur Rojek „Beksa” z 94 miejsca
8. Fisz Emade Tworzywo „Ślady” z 79 miejsca
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Loki Wawa się opuszcza 
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dla mnie Biliński tak na 7, a Syreny na minus 8, Beksa zaś na minus 10, a zapomniałem o tym Fiszu też koszmar na minus 9.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Chyba przesyt Fiszem w tym roku na Liście (szczególnie jedną piosenką), spowodował, że pomimo zwiększenia liczby głosów, nie zagłosowałem na ten utwór.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moja 13 godzina:
1. COMA - "Leszek Żukowski"
2. VOO VOO - "Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic"
3. STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO - "Bieszczadzkie anioły"
4. KOBRANOCKA - "I nikomu nie wolno się z tego śmiać"
5. FISZ EMADE TWORZYWO - "Ślady"
6. REPUBLIKA - "Śmierć w bikini"
7. LADY PANK - "Zamki na piasku"
8. BUDKA SUFLERA - "Czas ołowiu"
9. ARTUR ROJEK - "Beksa"
1. COMA - "Leszek Żukowski"
2. VOO VOO - "Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic"
3. STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO - "Bieszczadzkie anioły"
4. KOBRANOCKA - "I nikomu nie wolno się z tego śmiać"
5. FISZ EMADE TWORZYWO - "Ślady"
6. REPUBLIKA - "Śmierć w bikini"
7. LADY PANK - "Zamki na piasku"
8. BUDKA SUFLERA - "Czas ołowiu"
9. ARTUR ROJEK - "Beksa"
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Fisze podobnie jak Comy, Rojki, Zalewskie, Brodki z roku na rok będą opadać. Z nowych to moim zdaniem Organek dłużej się obroni.kacper94 pisze: sob maja 02, 2020 9:52 am Chyba przesyt Fiszem w tym roku na Liście (szczególnie jedną piosenką), spowodował, że pomimo zwiększenia liczby głosów, nie zagłosowałem na ten utwór.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No widzisz, a słuchacze wolą być "w niebie, w niebie" i pewien utwór stał się najlepszym polskim w podsumowaniu LP3 - co misie nie mieści w głowie. Do "Śladów" się nie umywa.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Hej
, moja 13 godzina:
1. Republika - ŚMIERĆ W BIKINI
2. Coma - LESZEK ŻUKOWSKI
3. Artur Rojek - BEKSA
4. Kobranocka - I NIKOMU NIE WOLNO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ
5. Fisz Emade Tworzywo feat.Justyna Święs - ŚLADY
6. Voo Voo - NIM STANIE SIĘ TAK JAK GDYBY NIGDY NIC
7. Budka Suflera - CZAS OŁOWIU
8. Lady Pank - ZAMKI NA PIASKU
9. Stare Dobre Małżeństwo - BIESZCZADZKIE ANIOŁY
1. Republika - ŚMIERĆ W BIKINI
2. Coma - LESZEK ŻUKOWSKI
3. Artur Rojek - BEKSA
4. Kobranocka - I NIKOMU NIE WOLNO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ
5. Fisz Emade Tworzywo feat.Justyna Święs - ŚLADY
6. Voo Voo - NIM STANIE SIĘ TAK JAK GDYBY NIGDY NIC
7. Budka Suflera - CZAS OŁOWIU
8. Lady Pank - ZAMKI NA PIASKU
9. Stare Dobre Małżeństwo - BIESZCZADZKIE ANIOŁY
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dobrze wiedzieć, że go tak nie znosisz.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ślady ode mnie dostają dwa (przy okazji napiszę, że wolę Jestem w niebie). Czyli godzina 47/9=5,22. Ogólnie 837/142=5,89.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Pierwsza godzina dzisiaj:
1. Budka Suflera - CZAS OŁOWIU
2. Lady Pank - ZAMKI NA PIASKU
3. Republika - ŚMIERĆ W BIKINI
4. Voo Voo - NIM STANIE SIĘ TAK JAK GDYBY NIGDY NIC
5. Coma - LESZEK ŻUKOWSKI
6. Kobranocka - I NIKOMU NIE WOLNO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ
7. Stare Dobre Małżeństwo - BIESZCZADZKIE ANIOŁY
8. Fisz Emade Tworzywo feat.Justyna Święs - ŚLADY
9. Artur Rojek - BEKSA
1. Budka Suflera - CZAS OŁOWIU
2. Lady Pank - ZAMKI NA PIASKU
3. Republika - ŚMIERĆ W BIKINI
4. Voo Voo - NIM STANIE SIĘ TAK JAK GDYBY NIGDY NIC
5. Coma - LESZEK ŻUKOWSKI
6. Kobranocka - I NIKOMU NIE WOLNO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ
7. Stare Dobre Małżeństwo - BIESZCZADZKIE ANIOŁY
8. Fisz Emade Tworzywo feat.Justyna Święs - ŚLADY
9. Artur Rojek - BEKSA