Dla mnie także w znawcy.
Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
za tydzień jeszcze wyżej będzie...
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Ale to już tylko na małą poprawę i strzelca.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
3 2 9 BEZ KOŃCA Artur Rojek
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Tu prawidłowy kierunek.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Rojek "trafiony" w Znawcy
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
A w Liście Radia Rzeszów jak PSB i Stonesi?
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
2 3 6 THROW MY BONES Deep Purple
1 1 10 GDYBYM MIAŁA SERCE Daria Zawiałow
1 1 10 GDYBYM MIAŁA SERCE Daria Zawiałow
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Emocje sięgają zenitu.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
O, i tak może być. Do przeczytania!
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Niestety Daria wygrała.
Jeszcze raz wielkie dzięki!

Jeszcze raz wielkie dzięki!
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Podskoczyli, teraz znowu są w połowie, chyba na 17. Z tym że z innym utworem niż na LP3 - Monkey Business.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Wielkie dzięki za udostępnienie wyników. Emocje nawet większe niż przy normalnej Liścieku3a pisze: pt maja 01, 2020 9:56 pm 2 3 6 THROW MY BONES Deep Purple
1 1 10 GDYBYM MIAŁA SERCE Daria Zawiałow
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
DZIĘKUJĘ KUBA za dzisiejsze wyniki.
Pozdrawiam i do jutra.
Pozdrawiam i do jutra.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
A Stonesi ... nie pamiętam, ale raczej na pewno byli 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
ku3a - dzięki za wyniki. Wynik Znawcy strach sprawdzać.
Ale nic to - w końcu nie co dzień jest niedziela. 
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Pięknie, że udało się obronić szczyt. Najlepsze, że miejsce pierwsze nie odbiegałoby od topu 
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Znacznie gorszym.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Rozpisaliśmy się
Dziękuję jeszcze raz, ku3a.
Dobrej nocy.
Dobrej nocy.