Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Cieszą awanse PSB, Happysad oraz Rolling Stones. Smuci awans Billie, K&S, DB i powrót Lipali z Dudą.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Oglądałem dwa ostatnie HP które prowadził o tenisie, to wyszło całkiem nieźle. W MF raczej więcej jak dla mnie ma do powiedzenia p. Borek. A tego TOP 10 to nawet jednego odcinka nie widziałem. "Mój pierwszy raz" za to zapowiada się bardzo ciekawie.dannar pisze: pt maja 01, 2020 8:08 pmKolejny osoba z lat 90.kacper94 pisze: pt maja 01, 2020 8:03 pm Szczególnie niedzielne wieczory z p. Smokowskim to było coś
Co do Smoka - dotychczasowe formaty na Kanale Sportowym nie dają mu się w pełni rozwinąć. A może już mu się nie chce? Nie wiem, ale to już nie to samo, co "za moich czasów".![]()
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Zdaje sobie sprawę, że może być w Top30. Ale tam nie spędzi 30 tygodni, w porywach dwa, nie więcej. Czyli się żegnamy.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
30 N 1 OH! DARLING (2019 MIX) The Beatles
29 N 1 MGŁA NA TORACH Happysad
28 N 1 LIGHT OF LOVE Florence And The Machine
29 N 1 MGŁA NA TORACH Happysad
28 N 1 LIGHT OF LOVE Florence And The Machine
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Muszę przyznać, że zrezygnowałem z HP Smokowskiego po odcinku z... Quebonafide, gdzie koleżeńska relacja obu panów zepsuła program, zamiast go urozmaicić. MF zaczyna powoli zjadać własny ogon, szczególnie w okresie przerwy od piłki. Top 10 radzę omijać szerokim łukiem, natomiast "Mój pierwszy raz" obejrzę z ciekawością, ale z innym gościem niż Borek.kacper94 pisze: pt maja 01, 2020 8:13 pm Oglądałem dwa ostatnie HP które prowadził o tenisie, to wyszło całkiem nieźle. W MF raczej więcej jak dla mnie ma do powiedzenia p. Borek. A tego TOP 10 to nawet jednego odcinka nie widziałem. "Mój pierwszy raz" za to zapowiada się bardzo ciekawie.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Ja to raczej za Szpakowskim w magazynie ligowym "Gol" w TVP1 i Szaranowiczem komentującym mecze NBA z Jordanem w roli głównej...dannar pisze: pt maja 01, 2020 8:00 pm Smokowski w Canal+ już jak najbardziej. Więc pewnie coś jest w tych pokoleniach.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Straszne te nowości
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
szkoda spadku...
piękny debiut
niezły awans
love <3
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
No jeżeli przy takim tłumie nie wypadną starocie to będę zdegustowany.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Tego odcinka z Quebo nie widziałem i jakoś niezbyt mnie do tego ciągnie. A po Borku gościem ma być chyba Janowicz, więc może być równie ciekawie 
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 8:22 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Też tak mam. nawet i starą Darię mogło by pociągnąć.kajman pisze: pt maja 01, 2020 8:20 pm No jeżeli przy takim tłumie nie wypadną starocie to będę zdegustowany.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
To jest chyba jakieś zjawisko znane psychologom i psychiatrom, że każda lista bez emisji sprawia wrażenie niezwykle ciekawej.ku3a pisze: pt maja 01, 2020 8:16 pm 30 N 1 OH! DARLING (2019 MIX) The Beatles
29 N 1 MGŁA NA TORACH Happysad
28 N 1 LIGHT OF LOVE Florence And The Machine
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Mam nadzieję, że jednak 6 nowości nie będzie.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Komentarz Dariusza "Okazji" Szpakowskiego to zawsze najlepszy, ale przyznam, że nigdy nie oglądałem żadnego prowadzonego przez niego magazynu.pbd2 pisze: pt maja 01, 2020 8:17 pm Ja to raczej za Szpakowskim w magazynie ligowym "Gol" w TVP1 i Szaranowiczem komentującym mecze NBA z Jordanem w roli głównej...
Do tego gościa też czuję antypatię, ale nie mam przesytu jego osobą, więc chętnie obejrzę.kacper94 pisze: pt maja 01, 2020 8:21 pm A po Borku gościem ma być chyba Janowicz, więc może być równie ciekawie
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Te nowości w 2/3 nie po mojej myśliku3a pisze: pt maja 01, 2020 8:16 pm 30 N 1 OH! DARLING (2019 MIX) The Beatles
29 N 1 MGŁA NA TORACH Happysad
28 N 1 LIGHT OF LOVE Florence And The Machine
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
A widziałeś "Last dance" na Netflixie?
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Ja mam odwrotnie. Ale cieszę się, że jest ich tak dużo, bo wreszcie jakieś wietrzenie jest. Liczba tygodni utworów mam nadzieję drastycznie spadnie.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
A co mogłoby być szóste? Aha, Męskie, ale nie chce mi się wierzyć.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Mi właściwie tylko Happysad na razie psuje wrażenie, ale to i tak jest jak na nich dobry utwór, w ogóle nie koszmarzy.
Beatles dobrze, że się pojawili, nareszcie wypadną.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Dla ogółu Listy to bardzo dobrze, też podoba mi się to wietrzenie podoba, humor mi się psuje jak o Znawcy pomyślę
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
No ja też nie wierzę, choć cuda się zdarzają. Jak dziś się nawet do 63 nie złapie to oby już się nigdy nie załapało.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Ja mam tak że Florence i Happysad w porządku, 7/10TStudent pisze: pt maja 01, 2020 8:29 pm Mi właściwie tylko Happysad na razie psuje wrażenie, ale to i tak jest jak na nich dobry utwór, w ogóle nie koszmarzy.
Beatles dobrze, że się pojawili, nareszcie wypadną.
Natomiast przy Bitlach radość jest największa, mimo że oceniam ich najgorzej.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Niech chociaż będzie w nieszczęśliwej. Głosuję na to.temik3 pisze: pt maja 01, 2020 8:32 pmNo ja też nie wierzę, choć cuda się zdarzają. Jak dziś się nawet do 63 nie złapie to oby już się nigdy nie załapało.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Nie widziałem, ale może powinienem. Nigdy nie byłem i do tej pory nie jestem jakimś wielkim fanem koszykówki, ale wtedy jednak trochę działał na mnie duch epoki i logika przeżyć pokoleniowych... I to jest chyba właśnie siła nostalgii: jak słyszę "NBA is faaaaaaaaaaantastic!" i widzę koszykarzy z lat 90., to jakiś taki młodszy jestem