Dlatego wolę listę. Tutaj Rogucki w słuchalnym repertuarze.
Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2019 - bez emisji
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Na razie nie widzę Billie. Czyżby zanosiło się na dwa usunięcia Billie w ciągu tygodnia? 
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Oby. Ale boję się, że awansowała.TStudent pisze: pt maja 01, 2020 7:54 pm Na razie nie widzę Billie. Czyżby zanosiło się na dwa usunięcia Billie w ciągu tygodnia?![]()
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
36 38 TOLERANCJA (NA MIŁY BÓG) (MTV UNPLUGGED) Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka
35 33 GOING NOWHERE Kings Of Leon
34 37 RO Igor Herbut
35 33 GOING NOWHERE Kings Of Leon
34 37 RO Igor Herbut
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Tak sobie myślę, że notowanie bez emisji to dobra okazja, żeby górą wyrzucić z listy Beatlesów. Tym bardziej, że "nowe" Queen już charczy nam w kark...
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Mnie się ta Quebonadaria podoba, chociaż ja tęsknię za zupełnie innym światem niż Quebo i wolę grunge od hiphopu. Ale to chyba po prostu różnica pokoleń..
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
czyli jakie teraz typy na nowości? 
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
takie same - "LIving In The Ghost Town".
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Stonesi, Daria i Florence
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Ja zdecydowanie nie mam tylu podróży, za którymi mógłbym tęsknić.pbd2 pisze: pt maja 01, 2020 7:58 pm Mnie się ta Quebonadaria podoba, chociaż ja tęsknię za zupełnie innym światem niż Quebo i wolę grunge od hiphopu. Ale to chyba po prostu różnica pokoleń..
Jednak Adriano w PES6 i Smokowski w Canal+ już jak najbardziej. Więc pewnie coś jest w tych pokoleniach.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
33 N THE HILLS Leonard Cohen
32 50 EVERYTHING I WANTED Billie Eilish
31 35 ZACHOWAJ DYSTANS Frele feat. Marcin Wyrostek
32 50 EVERYTHING I WANTED Billie Eilish
31 35 ZACHOWAJ DYSTANS Frele feat. Marcin Wyrostek
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Nie trzymaj nas w niepewności.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Szczególnie niedzielne wieczory z p. Smokowskim to było coś 
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 8:04 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
No i tego się obawiałem...
Zanosi się na cztery miejsca pierwsze w antyliście. Chyba że to notowanie będzie nieco bardziej pomyślne.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Billie prawie w 30. Potężny skok 
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Dwa najwyższe miejsca to czołowka mojej koszmarlisty. Przegrywają tylko z Dorotą i Kaśką.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Na pewno Leonard i Daria.
Będę bardzo pozytywnie zaskoczony jeśli nie pojawi się Natalia Przybysz i Męskie Granie.
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Tego się nie spodziewałem. Za tydzień pewnie znowu będzie w okolicy 45. miejsca
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Kolejny osoba z lat 90.kacper94 pisze: pt maja 01, 2020 8:03 pm Szczególnie niedzielne wieczory z p. Smokowskim to było coś
Co do Smoka - dotychczasowe formaty na Kanale Sportowym nie dają mu się w pełni rozwinąć. A może już mu się nie chce? Nie wiem, ale to już nie to samo, co "za moich czasów".
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Kolejne notowanie bez emisji, podczas którego żegnamy się ze starociem. Wcześniej Toto.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1996 - 1.05.2020 - bez emisji
Tak, tak. Nie zdążyłem odczytać posty ku3y, miałem na myśli tylko nowości z pominięciem. Teraz i tak już wiadomo, więc nie będę się mądrzył.