13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Poprawka, bo końcówka obcięła Myslovitza do czterech, co daje średnią 5,72, a cała godzina to 78/12=6,50 czyli tylko dwie godziny były lepsze.
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
1. ZBIGNIEW WODECKI - "Rzuć to wszystko co złe"
2. LOMBARD - "Szklana pogoda"
3. KRYSTYNA PROŃKO - "Psalm stojących w kolejce"
4. MYSLOVITZ - "Chciałbym umrzeć z miłości"
5. CHŁOPCY Z PLACU BRONI - "Kocham Cię"
6. HEY - "List"
7. HEY - "Zazdrość"
8. ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - "Ten wasz świat"
9. SEWERYN KRAJEWSKI - "Uciekaj moje serce"
10. STRACHY NA LACHY - "Dzień dobry, kocham Cię"
11. 2 PLUS 1 - "Windą do nieba"
12. HURT - "Załoga G."
2. LOMBARD - "Szklana pogoda"
3. KRYSTYNA PROŃKO - "Psalm stojących w kolejce"
4. MYSLOVITZ - "Chciałbym umrzeć z miłości"
5. CHŁOPCY Z PLACU BRONI - "Kocham Cię"
6. HEY - "List"
7. HEY - "Zazdrość"
8. ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - "Ten wasz świat"
9. SEWERYN KRAJEWSKI - "Uciekaj moje serce"
10. STRACHY NA LACHY - "Dzień dobry, kocham Cię"
11. 2 PLUS 1 - "Windą do nieba"
12. HURT - "Załoga G."
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
10 godzina:
1. Myslovitz - CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI
2. Hey - LIST
3. Strachy na Lachy - DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ
4. Hey - ZAZDROŚĆ
5. Hurt - ZAŁOGA G
6. Oddział Zamknięty - TEN WASZ ŚWIAT
7. Chłopcy z Placu Broni - KOCHAM CIĘ
8. Seweryn Krajewski - UCIEKAJ MOJE SERCE
9. Krystyna Prońko - PSALM STOJĄCYCH W KOLEJCE
10. Dwa Plus Jeden - WINDĄ DO NIEBA
11. Lombard - SZKLANA POGODA
12. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra And Choir - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE
1. Myslovitz - CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI
2. Hey - LIST
3. Strachy na Lachy - DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ
4. Hey - ZAZDROŚĆ
5. Hurt - ZAŁOGA G
6. Oddział Zamknięty - TEN WASZ ŚWIAT
7. Chłopcy z Placu Broni - KOCHAM CIĘ
8. Seweryn Krajewski - UCIEKAJ MOJE SERCE
9. Krystyna Prońko - PSALM STOJĄCYCH W KOLEJCE
10. Dwa Plus Jeden - WINDĄ DO NIEBA
11. Lombard - SZKLANA POGODA
12. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra And Choir - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
1. HURT - Załoga G.
2. MYSLOVITZ - Chciałbym umrzeć z miłości
3. HEY - List
4. ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - Ten wasz świat
5. HEY - Zazdrość
6. KRYSTYNA PROŃKO - Psalm stojących w kolejce
7. ZBIGNIEW WODECKI - Rzuć to wszystko co złe
8. LOMBARD - Szklana pogoda
9. SEWERYN KRAJEWSKI - Uciekaj moje serce
10. CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cię
11. 2 PLUS 1 - Windą do nieba
12. STRACHY NA LACHY - Dzień dobry, kocham Cię
2. MYSLOVITZ - Chciałbym umrzeć z miłości
3. HEY - List
4. ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - Ten wasz świat
5. HEY - Zazdrość
6. KRYSTYNA PROŃKO - Psalm stojących w kolejce
7. ZBIGNIEW WODECKI - Rzuć to wszystko co złe
8. LOMBARD - Szklana pogoda
9. SEWERYN KRAJEWSKI - Uciekaj moje serce
10. CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cię
11. 2 PLUS 1 - Windą do nieba
12. STRACHY NA LACHY - Dzień dobry, kocham Cię
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
1. Myslovitz - CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI
2. Hey - ZAZDROŚĆ
3. Hey - LIST
4. Krystyna Prońko - PSALM STOJĄCYCH W KOLEJCE
5. Strachy na Lachy - DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ
6. Lombard - SZKLANA POGODA
7. Chłopcy z Placu Broni - KOCHAM CIĘ
8. Oddział Zamknięty - TEN WASZ ŚWIAT
9. Hurt - ZAŁOGA G
10. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra And Choir - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE
11. Dwa Plus Jeden - WINDĄ DO NIEBA
12. Seweryn Krajewski - UCIEKAJ MOJE SERCE
2. Hey - ZAZDROŚĆ
3. Hey - LIST
4. Krystyna Prońko - PSALM STOJĄCYCH W KOLEJCE
5. Strachy na Lachy - DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ
6. Lombard - SZKLANA POGODA
7. Chłopcy z Placu Broni - KOCHAM CIĘ
8. Oddział Zamknięty - TEN WASZ ŚWIAT
9. Hurt - ZAŁOGA G
10. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra And Choir - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE
11. Dwa Plus Jeden - WINDĄ DO NIEBA
12. Seweryn Krajewski - UCIEKAJ MOJE SERCE
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
To zaraz ze smutku, że jest top, wezmę sobie piwo.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
1. Chłopcy z Placu Broni - KOCHAM CIĘ
2. Hey - LIST
3. Myslovitz - CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI
4. Krystyna Prońko - PSALM STOJĄCYCH W KOLEJCE
5. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra And Choir - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE
6. Seweryn Krajewski - UCIEKAJ MOJE SERCE
7. Dwa Plus Jeden - WINDĄ DO NIEBA
8. Hurt - ZAŁOGA G
9. Hey - ZAZDROŚĆ
10. Lombard - SZKLANA POGODA
11. Oddział Zamknięty - TEN WASZ ŚWIAT
12. Strachy na Lachy - DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ
2. Hey - LIST
3. Myslovitz - CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI
4. Krystyna Prońko - PSALM STOJĄCYCH W KOLEJCE
5. Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra And Choir - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE
6. Seweryn Krajewski - UCIEKAJ MOJE SERCE
7. Dwa Plus Jeden - WINDĄ DO NIEBA
8. Hurt - ZAŁOGA G
9. Hey - ZAZDROŚĆ
10. Lombard - SZKLANA POGODA
11. Oddział Zamknięty - TEN WASZ ŚWIAT
12. Strachy na Lachy - DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No mi też smutno że nie będzie Listy, ale piwo (takie słodkie i różowe bo nie lubię zwykłego) wypiję jutro. Dzisiaj kanapki z nutellą i kakao
- Sundrajta
- Posty: 7351
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Tak się właśnie zastanawiam, czy to nie "Modlitwa III - Panie pozwól mi" jest najlepszym utworem Dżemu? 
A zachwyciłem się tym utworem oczywiście w czasach jej bytności na Trójkowej liście i wtedy bardzo dziwiło mnie, że tak znakomity kawałek jest tylko w Poczekalni!
A zachwyciłem się tym utworem oczywiście w czasach jej bytności na Trójkowej liście i wtedy bardzo dziwiło mnie, że tak znakomity kawałek jest tylko w Poczekalni!
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 7:13 pm przez Sundrajta, łącznie zmieniany 2 razy.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
134 * nowość * 0 --> DŻEM - "Modlitwa III - Pozwól mi". (1989)
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 9:31 pm przez LokiWawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Nie cofam tego, co napisałem o reggae'owych utworach Dżemu, ale i "Modlitwa III" to dzieło na miarę Breakoutowego pierwowzoru, który usłyszymy pewnie dopiero jutro.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Z pewnością jeden z najlepszych.Sundrajta pisze: pt maja 01, 2020 7:11 pm Tak się właśnie zastanawiam, czy to nie "Modlitwa III - Panie pozwól mi" jest najlepszym utworem Dżemu?
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
powiedzmyadameria pisze: pt maja 01, 2020 6:26 pmKruca bomba, jeszcze Brian. Umówiliście się, żeby zajrzeć po latach?
siemaneczko! zerujemy licznik w takim razieNeo01 pisze: pt maja 01, 2020 6:28 pmWitam również Briana
Rzeczywiście bardzo swojsko się zrobiło.
Ile to już wiosen minęło od wspólnego komentowania...
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ja się nie zastanawiam, ja to wiemSundrajta pisze: pt maja 01, 2020 7:11 pm Tak się właśnie zastanawiam, czy to nie "Modlitwa III - Panie pozwól mi" jest najlepszym utworem Dżemu?
1 maja - z dziesiątej godziny
1. ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - Ten wasz świat
2. 2 PLUS 1 - Windą do nieba
3. SEWERYN KRAJEWSKI - Uciekaj moje serce
4. HURT - Załoga G.
5. LOMBARD - Szklana pogoda
6. KRYSTYNA PROŃKO - Psalm stojących w kolejce
7. HEY - Zazdrość
8. STRACHY NA LACHY - Dzień dobry, kocham Cię
9. HEY - List
10. ZBIGNIEW WODECKI - Rzuć to wszystko co złe
11. CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cię
12. MYSLOVITZ - Chciałbym umrzeć z miłości
2. 2 PLUS 1 - Windą do nieba
3. SEWERYN KRAJEWSKI - Uciekaj moje serce
4. HURT - Załoga G.
5. LOMBARD - Szklana pogoda
6. KRYSTYNA PROŃKO - Psalm stojących w kolejce
7. HEY - Zazdrość
8. STRACHY NA LACHY - Dzień dobry, kocham Cię
9. HEY - List
10. ZBIGNIEW WODECKI - Rzuć to wszystko co złe
11. CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cię
12. MYSLOVITZ - Chciałbym umrzeć z miłości
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dla Dżemu (którego kompletnie nie pamiętałem) siedem.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
W sumie "CMA" jeszcze bardziej by zyskała, gdyby Kruk zgodził się nagrać tę muzykę do tekstu Mogielnickiego, który ostatecznie wykorzystał Hołdys
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 7:18 pm przez GregF, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
133 * 158 * 4 --> STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO - "Z nim będziesz szczęśliwsza". (1990)
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ale czemu kurde nikt mi nie powiedział, że Top się już dziś zaczyna? Straciłem pierwszą godzinę. Jak ja nie lubię zmian nie ogłaszanych wczesniej. Myslałem, że normalnie jutro od 9.00. Ale teraz jest nieźle.
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
LokiWawa pisze: pt maja 01, 2020 7:17 pm 133 * 158 * 4 --> STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO - "Z nim będziesz szczęśliwsza". (1990)
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 7:21 pm przez petergerman, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
SDM na 6. A Dżem oczywiście na zero. Z tym, że nie jestem pewny, czy to aby na pewno jest powrót. Ale tak mi się wydaje...
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ogólnie Stachurę uważam za marnego poetę, ale to jeden z utworów, który mu wyszedł. SDM siedem.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Straciłeś 10 godzin. Top się zaczął o 9:00 rano dzisiaj, od miejsca 245.
SDM - miło usłyszeć.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ale ku3a będzie wrzucać wyniki co jakiś czas.lady pisze: pt maja 01, 2020 7:09 pm No mi też smutno że nie będzie Listy, ale piwo (takie słodkie i różowe bo nie lubię zwykłego) wypiję jutro. Dzisiaj kanapki z nutellą i kakao![]()
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
cios prosto w serceadameria pisze: pt maja 01, 2020 7:20 pmStraciłeś 10 godzin. Top się zaczął o 9:00 rano dzisiaj, od miejsca 245.