13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Czerwone Gitary na 3, ale za to BAJM na 9.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Czerwone Gitary na osiem, ten Bajm z kolei kojarzył mi się kiepsko, ale tutaj brzmi mi na siedem (522/93=5,61).
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Krzyż będzie na bank, jedyne Gitary jakie zostały. Tilt "Mówię ci, że..." w górę, ciekawe czy będą "Sen" Bartosiewicz i "Ja sowa" Hey oraz "Bieszczadzkie Anioły" SDM i "Dzień dobry, kocham Cię" Strachów i Grabaża?
"Cegła" Dżemowa w górę. Beata tylko spada dziś.
"Cegła" Dżemowa w górę. Beata tylko spada dziś.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ja także. Mój nr 1 od nich. Ale chętnie usłyszałbym także Piechotą.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Już 1224 odpowiedzi w tym wątku. W 2 dni będzie pewnie ponad 3000.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jeden z lepszych Bajmów, chociaż mógłby wylądować nieco wyżej (tym bardziej, że kilka lat temu przypomniał go Podsiadło na Męskim Graniu).
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Riverside na 9,0
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
152 * 107 * 1 --> RIVERSIDE - "The Depth Of Self-Delusion". (2013)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Mój pierwszy głos od prawie 2,5 godziny. W sumie to już 15/66 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Trochę średni ten Riverside, ale dam 6.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
A w poście poniżej GregF, który niewiele wcześniej przekroczył 3000. Ciekawe, czy na koniec więcej będzie miał On czy wątek.obserw99 pisze: pt maja 01, 2020 5:28 pm Już 1224 odpowiedzi w tym wątku. W 2 dni będzie pewnie ponad 3000.
- VILKI
- Posty: 10808
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
najlepszy niepolski utwór przy braku Basi T.LokiWawa pisze: pt maja 01, 2020 5:28 pm 152 * 107 * 1 --> RIVERSIDE - "The Depth Of Self-Delusion". (2013)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Skrócili Riverside. Mam pełną wersję 7:33. To skoro tak źle jest, to niech spadnie "Kawałek podłogi" lub Voo Voo, Armia albo "Paryż-Moskwa 17:15". 5 lat temu "Gdybym" wygrało LP3.
Ostatnio zmieniony pt maja 01, 2020 5:31 pm przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Idę posadzić Dalie i Mieczyki. Radio zabieram ze sobą...
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ja od Cichoszy bez zmian mam tylko 8.kacper94 pisze: pt maja 01, 2020 5:29 pm Mój pierwszy głos od prawie 2,5 godziny. W sumie to już 15/66![]()
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jutro też zamierzam komentować, więc różnie może być
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
151 * 155 * 7 --> DŻEM - "Czerwony jak cegła". (1985)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Cegła +4. W ogólnym na 87. po "Sultans of swing", przed "Eye in the Sky".
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Tutaj już bez żadnych wątpliwości należy się zero.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
10 lat nieobecności miała w ogólnym i pobiła rekord. Awans tam miała z 404. W 15. topie była po "Do kołyski".
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
A rok temu, w 12. Topie, mieliśmy mizerne 958 postów.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
No weź, taki sympatyczny bluesik
Z moim głosem oczywiście.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Deptacz u mnie na sześć (jak na nich słaby utwór), Dżem z kolei na dziewięć. 537/95=5,65. Czyli znowu średnia pobiła swój najlepszy wynik.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jak dla kogo