I chodzi o wyniki radiowego, jak i Forumowego
13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jakie typy?
I chodzi o wyniki radiowego, jak i Forumowego
I chodzi o wyniki radiowego, jak i Forumowego
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Kult z oceną 7.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Prosiłbym redaktorów o podawanie na antenie aktualnego miejsca, z którego miejsca awans czy spadek, i ile tyg był w Top 100. Będę wtedy szczęśliwy 
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
fantastyczny początek Topu! 
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ten Myslovitz na 8/10
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
komu tam by się chciało mnożyć przez 52obserw99 pisze: pt maja 01, 2020 9:13 am z którego miejsca awans czy spadek, i ile tyg był w Top 100
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów, mój pierwszy głos
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Cześć, to ja 
Tylko się przywitam i słucham!!!
Tylko się przywitam i słucham!!!
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Cześć.
Ja tylko na chwilę z kompem, potem tylko radio.
Typy?
Może raczej życzenia. A te, to full Lady Pank w 245. A jeden z nich w pierwszej 20. No i wieża na podium.
Ja tylko na chwilę z kompem, potem tylko radio.
Typy?
Może raczej życzenia. A te, to full Lady Pank w 245. A jeden z nich w pierwszej 20. No i wieża na podium.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Myslovitz u mnie na 8,5.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Raczej napisz maila do redakcji, bo Niedźwiedź tu nie czyta. I raczej ile lat był a nie tygodniobserw99 pisze: pt maja 01, 2020 9:13 am Prosiłbym redaktorów o podawanie na antenie aktualnego miejsca, z którego miejsca awans czy spadek, i ile tyg był w Top 100. Będę wtedy szczęśliwy![]()
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Liczę na Maanam, Wilki i Budkę dość wysoko
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Nawet nie pamiętałem, co to jest (myślałem, że Nocnym). Wyparłem sobie z pamięci. Kultowi dałem dziesięć, a temu zero. To będzie czołówka najgorszych utworów.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
za tekst czy ogólnie ?kajman pisze: pt maja 01, 2020 9:18 am Kultowi dałem dziesięć, a temu zero. To będzie czołówka najgorszych utworów.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Holendrzy mają Top 2000 na antenie. My Top 245 ale to świetny kierunek redaktorów Trójki. Ja prezentował bym Top 300 ale zrezygnowałbym (dla dobra słuchaczy) z prezentowania wiadomości w Trójce przez to dwudniowe święto muzy.
- VILKI
- Posty: 10806
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
witam, podpisuje tu listę obecności i spadam
- petergerman
- Posty: 342
- Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Sztywny Pal Azji "Spotkanie z..." powinno być w top 100
- VILKI
- Posty: 10806
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
a nie!! mój ukochany Szpal !! 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
SzPal tylko 4.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Sztywny na 8/10