4-6 to akurat słabiozy a temat wirusa nie miał znaczenia dla głosujących (dobrze), a 7 jest w poczekalni i to nie tylko ze względu na ilość grania ale też za nazwisko. A powinien też nie powąchać poczekalni.kajman pisze: pt kwie 24, 2020 9:28 pm No i zobacz. Miejsca 4-7 są teżczęsto grane, a nawet poczekalni nie powąchały.
Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Jest tylko znacząca różnica między utworami, które są na liście i są często grane, a tymi, które są tylko często grane.kajman pisze: pt kwie 24, 2020 9:28 pm No i zobacz. Miejsca 4-7 są teżczęsto grane, a nawet poczekalni nie powąchały.
Popatrz na to co się dzieje z Happysadem, od kiedy zaczął się częściej pojawiać.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Napisałem maila do red. Barona w sprawie Topu, ale pewnie zaginął w gąszczu innych listów do Listy.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
6 * 10 * 5 --> DOROTA OSIŃSKA — "Cześć to ja".
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Zawsze zapominam napisać. Początek gitarowy "Under The Graveyard" jest identyczny jak piosenki "W naszym niebie" Ciszy Jak Ta 
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
No to teraz chyba chwila przerwy dla kajmana 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Żeby nie zaspał
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Dorota - Cześć, to ja! I życie staje się piękniejsze! 
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Nareszcie mogłem wyjść.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja miałem wrażenie, że w tym tygodniu ten utwór słyszałem z 10 razy, a trójki słuchałem raptem może dwie/trzy godziny.mateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 9:34 pm To są statystyki z Trójki z całego kwietnia.Nie, no nie graliby 30 razy w tygodniu "Do lasu"
![]()
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
A czy Ciebie zdziwi, że Trójki słucham jakby mniej i jakby mniej się orientuję?
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Niezmiennie nie rozumiem fenomenu tego utworu...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
5 * 3 * 16 (2) --> ALANIS MORISSETTE — "Reasons I Drink".
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
apropo kajmana .... Kajman, nie wiem czy pytałam, ale czy możesz wyznać jakie są powody, że nie spożywasz ciała zwierząt?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Opuściłeś kompa?
To pozytywny efekt koronawirusa, bo dla mnie ten utwór nie jest zbyt ograny - w końcu poza lp3 nie włączam Trójkitemik3 pisze: pt kwie 24, 2020 9:36 pm Ja miałem wrażenie, że w tym tygodniu ten utwór słyszałem z 10 razy, a trójki słuchałem raptem może dwie/trzy godziny.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
W życiu bym się nie spodziewał, że akurat z tą piosenką Dorota Osińska osiągnie swój największy sukces. Miała tyle wspaniałych kawałków, którym się to nie udało.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
fajny i krotki.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Mój jeden z ulubionych utworów w zestawieniu.
Dlaczego akurat musiał być obok Doroty!
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Fajna ta Alanis. Trzyma formę i klasę.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Różnie bywa. Na przykład Rojka dziś usłyszymy po raz trzeci tego samego dnia (jak nie więcej).mateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 9:34 pm To są statystyki z Trójki z całego kwietnia.Nie, no nie graliby 30 razy w tygodniu "Do lasu"
![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
4 * 5 * 6 --> BARTAS SZYMONIAK — "Wojownik z miłości".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Awojownik milosci ,moze byc niedlugo na1 mejscu.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
W tym momencie tekst tego kawalka jawi mi sie jak jakas farsa.