Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Uwielbiam ten początek piosenki Nicka.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Hej!!!! akurat przyszłam na Nicka <3
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Nick powinien być na podium juz od dłuższego czasu.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Najpiękniejszy utwór w tej godzinie.
Bądźcie zdrowi, dobranoc.
Bądźcie zdrowi, dobranoc.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
hej nicoletta.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Siemka.
Nick spada, Morrissey tylko bez zmian, drugi gdzieś daleko po za 50
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Nawzajem. Do napisania.barb42 pisze: pt kwie 24, 2020 9:21 pm Najpiękniejszy utwór w tej godzinie.
Bądźcie zdrowi, dobranoc.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ty też!barb42 pisze: pt kwie 24, 2020 9:21 pm Najpiękniejszy utwór w tej godzinie.
Bądźcie zdrowi, dobranoc.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Czas leci, a wciąż Nick to najlepsza uczta dla uszu w pierwszej dziesiątce.
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
... Za to Nick Cave jakoś nieszczerze ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Czy ktos z wsma program gdzie jest napisane w jakich godzinach bedzie polski top?
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
no niestety .... szkoda, że dziś takie arcydzieła jak muzyka Morrisseya jest gdzieś daleko, a na podium jakieś gnioty ....
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
8 * 7 * 14 (4) --> PEARL JAM — "Dance Of The Clairvoyants".
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
W ramówce na razie nic nie ma.pawel76 pisze: pt kwie 24, 2020 9:23 pm Czy ktos z wsma program gdzie jest napisane w jakich godzinach bedzie polski top?
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Wydaje mi się, że na nowej płycie Pearl Jam są 2-3 lepsze kawałki odc tych Listowych
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
dziękujemy. Ty również! A Nick to prawda piękny.barb42 pisze: pt kwie 24, 2020 9:21 pm Najpiękniejszy utwór w tej godzinie.
Bądźcie zdrowi, dobranoc.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja też. Poza tym uwielbiam jej rozwinięcie i zakończenie.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
No i zobacz. Miejsca 4-7 są teżczęsto grane, a nawet poczekalni nie powąchały.mateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 9:21 pm naprawdę Cię to dziwi? Grają tę piosenkę cały czas - zdecydowanie częściej niż inne. Lubię, ale to trochę przesada![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
7 * 6 * 22 --> OZZY OSBOURNE — "Under The Graveyard".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
To statystyki z samej Trójki z ostatniego tygodnia? Czy jakoś inaczej?
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ciekawe, że Ozzy jeszcze jakoś się trzyma ... po takim ....ekstremalnym życiu w młodości 
a właśnie! pamiętacie jak zjadł na scenie nietoperza?
do dziś mam nadzieję, że był sztuczny ("animal liberation human liberation"!) .... kto wie ....
a właśnie! pamiętacie jak zjadł na scenie nietoperza?
Ostatnio zmieniony pt kwie 24, 2020 9:35 pm przez Nicoletta, łącznie zmieniany 1 raz.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Haha, "Oxygene 4" - zliczają chyba tło do przedstawiania tego co będzie w "Zapraszamy do Trójki"