Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ikatrina1wdoł ,szkoda.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
17 * 16 * 6 --> KUBA KARAŚ & PIOTR ROGUCKI — "Katrina".
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Rozmowa Redaktorów na początku Listy i wspomnienie dwóch realizatorów - Ś.P. Barbary Głuszczak oraz Marka Dalby.
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Tego bym się po Tobie nie spodziewał.kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:45 pm A moje największe życzenie na dzisiaj to Osińska przed 21.00.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Nie wiem czy dobra. A tak w ogóle na pewno nie stara.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
16 * 12 * 10 --> KRÓL — "Głodne dusze".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Litości, proszę o spację.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Szkoda...Ten Król przekonał mnie błyskawicznie, tak samo jak "Z Tobą/Do domu".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja liczę, że ona się pojawi około 21.30kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:45 pm A moje największe życzenie na dzisiaj to Osińska przed 21.00.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
15 * 15 * 20 --> RED BOX — "Ho Ho".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Czy ktos mi odpoiie na pytanie,czy zatydzień lista i polski topdo19 czy bez emisji?
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Na następnym proszę Sochacką. Niech nie awansuje (chyba że będzie Osińska, wtedy mogę wybaczyć).
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
14 * 14 * 19 (4) --> KAŚKA SOCHACKA — "Wiśnia".
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Wedle życzenia
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Chyba nikt tutaj tego nie wie.pawel76 pisze: pt kwie 24, 2020 8:51 pm Czy ktos mi odpoiie na pytanie,czy zatydzień lista i polski topdo19 czy bez emisji?
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Aja lubie te piosenke.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
A co na miejscu 13.?kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:51 pm Na następnym proszę Sochacką. Niech nie awansuje (chyba że będzie Osińska, wtedy mogę wybaczyć).
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Red Box i Kaśka czyli zdecydowanie pozytywny fragment listy.
Dla takich chwil mógłbym zostać...
Dla takich chwil mógłbym zostać...
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Kajman czli jescze nie wiadomo.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
13 * 13 * 24 (2) --> THE CURE — "It Can Never Be The Same". (live)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Po Aja powinien być przecinek, a do tego pisze się to przez Y. No i już dawno z listy wypadło.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
12 * 11 * 11 --> TOOL — "Pneuma".
No i nie będzie trzech "11". Są tylko dwie.
No i nie będzie trzech "11". Są tylko dwie.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Szkoda, Tool jest tak blisko dziesiątki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja nie czlę niczego.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Miałobyc czyli jeszcze nic nie wiadomo.