Tak ! Głośno
Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Witam.Czy zatydzień lista normalnie,czy bez emisji i polski topdo21?
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
To jeżeli tak to dokładniej: Paulina Przybysz, Rita Pax, Vito Bambino, Wojciech Waglewski feat. Gary & Radzix &kajman - ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU (LIVE MĘSKIE GRANIE 2019 - DOGRYWKA), bo ich głosy też są.Yacy pisze: pt kwie 24, 2020 8:16 pmtylu tam wykonawców, że nie zauważyłem!kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:13 pm I jak dla mnie szkoda, że w poczekalni zabrakło rewelacyjnej wersji Breakoutu (z moim głosem).![]()
Paulina Przybysz, Rita Pax, Vito Bambino, Wojciech Waglewski feat. kajman - ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU (LIVE MĘSKIE GRANIE 2019 - DOGRYWKA)
Mam nadzieję, że za tydzień Joego nie będzie.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Oby się nie sprawdziło.
Baranovski się uchował.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
27 * 29 * 2 --> BARANOVSKI — "Czułe miejsce".

-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja zaś mam tę samą nadzieję w odniesieniu do Baranovskiego.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Jak ten Satriani grał!!! Jeszcze mam ciarki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Noo... "Nie chcę więcej, nie chcę !"
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
baranowski spóźniony o kilka miesięcy w top30
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja chciałbym, żeby w utworze było coś jeszcze poza solówką, a tutaj kompletnie nic. Nawet muzyki nie słyszę.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Za dwa tygodnie wychodzi nowy album
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Będziesz miał idealną propozycję na dzień 396 pewnej zabawy na mycharts.kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:24 pm Ja chciałbym, żeby w utworze było coś jeszcze poza solówką, a tutaj kompletnie nic. Nawet muzyki nie słyszę.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
kajman przestań
Niestety czuję że to może być hit na miarę Króla. Obym się myliła.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
26 * 26 * 6 --> MORRISSEY & THELMA HOUSTON — "Bobby, Don't You Think They Know?".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
fajna piosenka.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Zdecydowanie niedoceniany jest ten utwór na Liście.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Tak, to było zabawne.adameria pisze: pt kwie 24, 2020 7:40 pmJa już tydzień temu pisałem, że zgodnie z memem, który widziałem ponad tydzień temu, poproszę o te informacje po niemiecku, żeby to zabrzmiało bardziej dramatycznie.mateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 7:37 pmMam tylko nadzieję, że od maja będzie mniej tych komunikatów, bo myślę, że każdy już zna zasady kwarantanny
Przykre, że Igor ma problemy w poczekalni a Baranowski awansuje.
Z zaskoczeń poczekalnianych: Frele nie awansowały i KOL spadli
Ostatnio zmieniony pt kwie 24, 2020 8:33 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Tak dobre utwory teraz, a musimy przecież jeszcze wysłuchać Bartasa i Deep Purple...
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Zgadzam się.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
25 * 27 * 9 --> PEARL JAM — "Superblood Wolfmoon".
Kolejna znawcowa wpadka...
Kolejna znawcowa wpadka...
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Fajnie że najlepszy Pearl został 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Zadna wpadka w kontekście prawie wszystkich znawców.
- DarekM
- Posty: 1472
- Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Dziś mógł zagrać Nineteen Eighty Two.
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Witam Was z południa Podlasia.
Przyszedłem trochę posłuchać i chwilę pokomentować, bo to jednak 38 lat!
I na razie lecą piosenki, które mnie nie powalają...
Przyszedłem trochę posłuchać i chwilę pokomentować, bo to jednak 38 lat!
I na razie lecą piosenki, które mnie nie powalają...