Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Czyli w "30" Fish i Mariusz Duda i MG Dogrywka?
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Czyli w top 30 Fish, a poza tym pewnie i Męskie i Duda.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Jedno z marzeń się spełnia - Florka w poczekalni. To teraz jeszcze poproszę o wypad Baranovskiego, co jest jak najbardziej prawdopodobne.
No a co z Michałem Sołtanem?
No a co z Michałem Sołtanem?
- DarekM
- Posty: 1472
- Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
38 lat temu o godz. 20.00 nie było reklam. Czyli ... start!
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Najlepsza to była jakiś czas temu w duecie z Łukaszem.TStudent pisze: pt kwie 24, 2020 7:55 pm Wypadek Kasi w pewnym sensie martwi, ale z drugiej strony nowy singiel jest jeszcze lepszy, liczę na to, że się pojawi w zestawie.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Dziennika też nie?
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
W sensie że "Koniec świata"?TStudent pisze: pt kwie 24, 2020 7:55 pm Wypadek Kasi w pewnym sensie martwi, ale z drugiej strony nowy singiel jest jeszcze lepszy, liczę na to, że się pojawi w zestawie.
Mnie też mocno chwycił. Zresztą jak "Frajda" Tęskna, "Ogień" Natalii Przybysz i wszystkie inne, które przemycają podobną tematykę.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Jak nie otworzą salonów fryzjerskich to mnie na Zlocie nie zobaczycie 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Coś na ten temat będzie w niedzielę na mojej liściedannar pisze: pt kwie 24, 2020 8:02 pm W sensie że "Koniec świata"?
Mnie też mocno chwycił. Zresztą jak "Frajda" Tęskna
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
W ogóle jak pomyśleć, że Stonesi zaczynali prawie w tym samym czasie co Beatlesi, a ci drudzy już od 50 lat nie grają...DarekM pisze: pt kwie 24, 2020 7:49 pm Bitle i Stonsi w jednym notowaniu. Jedni reanimowani, drudzy nadal grają.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
30 * 32 * 1 --> FISH — "Weltschmerz".
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Bo Stonesi grają bluesa, a blues konserwujetadzio3 pisze: pt kwie 24, 2020 8:09 pm W ogóle jak pomyśleć, że Stonesi zaczynali prawie w tym samym czasie co Beatlesi, a ci drudzy już od 50 lat nie grają...
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ale radosna wiadomość z tymi nowościami.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Dobrze by było gdyby wypadł polski utwór.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Jest chociaż jedna nowość trafiona
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Gdyby jeszcze Fish wyżej to byłoby lepiej. I jak dla mnie szkoda, że w poczekalni zabrakło rewelacyjnej wersji Breakoutu (z moim głosem).
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Pełna zgoda. Jeśli jest ryzyko słuchania takich nowości, to lepiej nie słuchać żadnych.
Ewentualnie tylko Fisha. Który swoim Weltschmerzem, dołącza tematycznie do Końca Świata, Frajdy i Ognia.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Mnie to akurat bardzo cieszy, niemniej jest to zaskoczenie, że w ogóle się nie pojawi dzisiaj.kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:13 pm I jak dla mnie szkoda, że w poczekalni zabrakło rewelacyjnej wersji Breakoutu (z moim głosem).
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
29 * 25 * 12 --> BARBARA KRAFFTÓWNA & JERZY WASOWSKI — "Najwyższa mądrość".
To już chyba koniec.

To już chyba koniec.
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
tylu tam wykonawców, że nie zauważyłem!kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:13 pm I jak dla mnie szkoda, że w poczekalni zabrakło rewelacyjnej wersji Breakoutu (z moim głosem).
Paulina Przybysz, Rita Pax, Vito Bambino, Wojciech Waglewski feat. kajman - ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU (LIVE MĘSKIE GRANIE 2019 - DOGRYWKA)
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Zawsze cieszy, że jeszcze jeden tydzień udało się Basi i Jerzemu być na liście z jakże sympatycznym utworem 
Głosuję do końca
Głosuję do końca
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Też zdecydowanie wyżej mi się marzył, a co do coveru to nie powinno być tego w zestawie wcale. A z drugiej strony zostanie mi miejsce w pewnym wątku.kajman pisze: pt kwie 24, 2020 8:13 pm Gdyby jeszcze Fish wyżej to byłoby lepiej. I jak dla mnie szkoda, że w poczekalni zabrakło rewelacyjnej wersji Breakoutu (z moim głosem).
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
No to gramy. 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
28 * 30 * 2 --> JOE SATRIANI — "Nineteen Eighty".